Badania Cytologiczne

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Oczywiście miałam pewne obawy, ale poszłam kierując się dobrymi opiniami o Pani Dr. Nie zawiodłam się, bo Pani od progu była bardzo uprzejma i delikatna. Nie krzyczała, nie zadawała nieprzyjemnych pytań, zrobiła za to swoje najdelikatniej jak umiała o wszystkim mnie jasno instruując. Za wizytę, cytologię i USG zapłaciłam łącznie 240 zł, co jest jak sądzę niezbyt wygórowaną ceną jak na warunki Krakowskie. Pani Dr odpowiedziała na każde moje pytanie, pozwalając mi przy tym wyjść w pełni spokojną z gabinetu. Leki przepisane również nie były kosmicznie drogie, zamykały się w kwocie 50 zł (za 3 preparaty). Podsumowując, serdecznie polecam Panią Dr. Górecką, biorąc pod uwagę miłą, fachową obsługę oraz przystępną cenę. Na pewno tam wrócę.

Opinia dodana przez: Łucja K.
Ginekolog Kraków lekarz Rafał Ufnalewski

Allmed Gabinet Ginekologiczny
Aleja Pokoju 29A

Dla każdej kobiety lekarz ginekolog to bardzo ważny specjalista. Ja po wizytach u Doktora z całego serca mogę polecić go każdej kobiecie. Diagnoza, leczenie i samo tłumaczenie choroby na najwyższym kompetentnym poziomie.

Inny lekarz nie był w stanie stwierdzić endometriozy a Doktor jednym prostym bezbolesnym badanie podał trafną diagnozę.

Dobrze, że są takie portale jak ten, chociaż oceniając Doktora mogę w jakimś stopniu wyrazić moje podziękowania za poprawienie mojego stanu zdrowia.
Z całego serca polecam Doktora każdej kobiecie.

00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie wysłuchała! Chciałabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście!

Dermatolog Warszawa lek. med. Barbara Bojar

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Kompetentna, bardzo mi pomogła, wyleczyła: trafna diagnoza + odpowiednie leki, a przy tym przemiła! Bardzo polecam!

lek. med. Wojciech Wichłacz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

00-366 Śródmieście, Warszawa

Polecam pana doktora.Uprzejmy z poczuciem humoru.Córka miała spuchniętą nogę,po miesięcznym opatrunku gipsowym.Od miesiąca jeździliśmy od lekarza do lekarza,zaliczając również dwutygodniowy pobyt w szpitalu.Były diagnozy najróżniejsze w tym min.zapalenie stawów,zapalenie żył.Dostawała sterydy,zalecano zastrzyk dostawowy hormonalny,na który nie wyraziłam zgody dopóki nie skonsultuję tego z ortopedą.Okazało się,że zrobiłam słusznie.Doktor Wichłacz po obejrzeniu USG i innych badań oraz zbadaniu córki stwierdził,że to typowy stan po gipsie i absolutnie nie należy podawać leków.Rzeczywiście opuchlizna stopniowo ustępuje,bez leków.Pierwszy od dwóch miesięcy lekarz, z którym konkretnie rozmawiałam.Nie wymyśla diagnoz,tylko je stawia.Chętnie odpowiada na każde pytanie.Nie odnosi się wrażenia,że czeka na kolejnego pacjenta.Widać,że wie co mówi.Jeśli będzie taka konieczność,na pewno nie będę szukała innego ortopedy.

Opinia dodana przez: danka danag
Ginekolog Warszawa lek. med. Elżbieta Kozłowska

00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem stałą pacjentka od lat i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Pani doktor jest najukochansza, super ciepła osoba z dużą wiedzą, a na pacjenta patrzy jak na całość a nie jedynie pojedyncza dolegliwość. Zdecydowanie polecam :)

Opinia dodana przez: Kasia
Neurolog Warszawa dr n. med. Paweł Gołębiewski

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Nie rozumiem negatywnych opinii, chyba były o innym lekarzu. Panu doktorowi z czystym sumieniem dam 5/5, pełne zaufanie :) polecam!

Opinia dodana przez: Kasia

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Nie tylko doskonały lekarz ale także bardzo dobry człowiek. Pod jego opieką otrzymujemy wszystko co niezbędne. Na pewno polecę go wszystkim potrzebującym.

USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.

Opinia dodana przez: monab1 monab1

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Ursynów, Warszawa

Najlepszy pediatra, nigdy nie odmówi wizyty mimo kolejek,zawsze trafione rozpoznanie chorób, super podejście do małych pacjentów

Opinia dodana przez: Paweł