Jestem certyfikowanym terapeutą dziecięcym, neurorozwojowych koncepcji NDT/Bobath i Vojty oraz wielu innych znanych metod. Posiadam wieloletnie doświadczenie jako pracownik Kliniki Neurologii, Epileptologii i Rehabilitacji Pediatrycznej w Instytucie „Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu.
Kompleksową rehabilitacją niemowląt i dzieci zajmuję się również we własnej klinice wraz z doświadczonym zespołem w Warszawie - Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka. Tagówek, Białołęka.

Wyjątkowa osoba, wyjątkowy lekarz, w tych czasach to skarb. Olbrzymia wiedza podyktowana pasją do zawodu. Cierpliwa, uprzejma i bardzo sympatyczna, zawsze ma czas porozmawiać, doradzić i pomóc. Świetny kontakt z dzieckiem przez co spotkania z Panią Anią odbywają się w znakomitej atmosferze. Dziękujemy za wszystko.

Pani magister to bardzo uprzejma i sympatyczna rehabilitantka. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie, a zarazem ciepło i opiekuńczo. Długoletnie doświadczenie w rehabilitacji maluchów widać już po kliku minutach pracy. Systematycznie rozwija swoje kwalifikacje zawodowe by jak najlepiej dobrać właściwą metodę rehabilitacji indywidualnie do każdego dziecka. U pani Ani rehabilitacja nie kończy się po wyjściu z gabinetu, rodzice otrzymują wskazówki jak ćwiczyć i zajmować się dzieckiem, a także jak zamienić zabawę na skuteczną rehabilitację domową. Polecam Kubuś jest bardzo zadowolony z takiej rehabilitantki. A rodzice POLECAJĄ

Pani magister to bardzo uprzejma i sympatyczna rehabilitantka.
Polecam
Kubuś jest bardzo zadowolony z takiej rehabilitantki.
A rodzice POLECAJĄ

Mega sympatyczna Pani ! Napisze krótko, nasz syn przez rok "błąkał" się po krainie rehabilitantów, aż wreszcie trafił na odpowiednią osobę. Jest nią Pani Ania. Takie osoby powinny pracować z dziećmi. Postawiła nas na nogi ( i to dosłownie na nogi ) w trzy miesiące. Dziękujemy i polecamy...

Mega sympatyczna Pani !
Dziękujemy i polecamy...

Pani Ania rehabilituje mojego synka z zespołem genetycznym już ponad pół roku. 30% dzieci obarczone tą chorobą nie chodzi. Dzięki ciężkiej pracy Pani Ani i naszego synka w styczniu zaczął wstawać na nóżki. Pani Ania - to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jest wymagająca wobec siebie i swoich pacjentów, ale nigdy się nie poddaje. Nadrzędne w jej pracy jest zdrowie naszych maluszków.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Anną. Ćwiczy z naszym synem głównie metodą Vojty. Potrafi w cierpliwy i zrozumiały sposób wytłumaczyć sposób wykonywania ćwiczeń. Polecam zajęcia u Pani Anny.

Witam, serdecznie polecam Panią Anie. Indywidualne podejście do pacjenta. Kompetentna i rzetelna osoba. Jeszcze raz polecam :].