Jestem certyfikowanym terapeutą dziecięcym, neurorozwojowych koncepcji NDT/Bobath i Vojty oraz wielu innych znanych metod. Posiadam wieloletnie doświadczenie jako pracownik Kliniki Neurologii, Epileptologii i Rehabilitacji Pediatrycznej w Instytucie „Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu.
Kompleksową rehabilitacją niemowląt i dzieci zajmuję się również we własnej klinice wraz z doświadczonym zespołem w Warszawie - Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka. Tagówek, Białołęka.

Pani Ania jest nie tylko wykwalifikowaną i kompetentną rehabitantką, ale również wspaniałą ciepłą osobą, która pomaga odnaleźć nadzieje nawet w najbardziej beznadziejnym przypadku. U córki wykryto zespół chri du chat i rehabilitacja to teraz jedyne lekarstwo, a Pani Ania kompleksowo zajeła się Elą i widać postępy w jej rozwoju. Wizyty u Pani Ani traktuje jak pewnego rodzaju terapię nie tylko córeczki Eli, ale moją własną. Dobre wrażenie jakie wywarła na mnie pierwsza wizyta utrzymane jest na każdej kolejnej. Gorąco polecamy jej fachową pomoc.

Pani Ania to bardzo kompetentna rehabilitantka. Zajmuje się moim synem od 6 miesięcy. Od samego początku wszystko dokładnie tłumaczy, daje realne wskazówki do pracy w domu. W swojej pracy podchodzi indywidualnie do dziecka, dostrzega nawet najmniejszy postęp. Mój synek z uśmiechem zaczyna i kończy zajęcia, które są dostosowane do jego indywidualnego temperamentu i potrzeb. Każdemu dla kogo ważny jest prawidłowy rozwój jego dziecka polecam zajęcia rehabilitacyjne, a zwłaszcza u pani Ani.

Pani Ania ma świetne podejście do dzieci, jak również do rodziców - świetnie tłumaczy co z czego wynika i na co zwracać uwagę; sama skrupulatnie obserwuje każdy szczegół. Widać, że zależy jej na każdym pacjencie. Moja córka z leżącego klocka z obniżonym napięciem stała się raczkującym wulkanem energii, i choć nie obyło się bez płaczu i histerii przy ćwiczeniach, to sama tuliła się i uśmiechała do Pani Ani. Serdecznie polecamy!

Wyjątkowa osoba, wyjątkowy lekarz, w tych czasach to skarb. Olbrzymia wiedza podyktowana pasją do zawodu. Cierpliwa, uprzejma i bardzo sympatyczna, zawsze ma czas porozmawiać, doradzić i pomóc. Świetny kontakt z dzieckiem przez co spotkania z Panią Anią odbywają się w znakomitej atmosferze. Dziękujemy za wszystko.

Pani magister to bardzo uprzejma i sympatyczna rehabilitantka. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie, a zarazem ciepło i opiekuńczo. Długoletnie doświadczenie w rehabilitacji maluchów widać już po kliku minutach pracy. Systematycznie rozwija swoje kwalifikacje zawodowe by jak najlepiej dobrać właściwą metodę rehabilitacji indywidualnie do każdego dziecka. U pani Ani rehabilitacja nie kończy się po wyjściu z gabinetu, rodzice otrzymują wskazówki jak ćwiczyć i zajmować się dzieckiem, a także jak zamienić zabawę na skuteczną rehabilitację domową. Polecam Kubuś jest bardzo zadowolony z takiej rehabilitantki. A rodzice POLECAJĄ

Pani magister to bardzo uprzejma i sympatyczna rehabilitantka.
Polecam
Kubuś jest bardzo zadowolony z takiej rehabilitantki.
A rodzice POLECAJĄ

Mega sympatyczna Pani ! Napisze krótko, nasz syn przez rok "błąkał" się po krainie rehabilitantów, aż wreszcie trafił na odpowiednią osobę. Jest nią Pani Ania. Takie osoby powinny pracować z dziećmi. Postawiła nas na nogi ( i to dosłownie na nogi ) w trzy miesiące. Dziękujemy i polecamy...

Mega sympatyczna Pani !
Dziękujemy i polecamy...

Pani Ania rehabilituje mojego synka z zespołem genetycznym już ponad pół roku. 30% dzieci obarczone tą chorobą nie chodzi. Dzięki ciężkiej pracy Pani Ani i naszego synka w styczniu zaczął wstawać na nóżki. Pani Ania - to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jest wymagająca wobec siebie i swoich pacjentów, ale nigdy się nie poddaje. Nadrzędne w jej pracy jest zdrowie naszych maluszków.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Anną. Ćwiczy z naszym synem głównie metodą Vojty. Potrafi w cierpliwy i zrozumiały sposób wytłumaczyć sposób wykonywania ćwiczeń. Polecam zajęcia u Pani Anny.

Witam, serdecznie polecam Panią Anie. Indywidualne podejście do pacjenta. Kompetentna i rzetelna osoba. Jeszcze raz polecam :].