Jestem certyfikowanym terapeutą dziecięcym, neurorozwojowych koncepcji NDT/Bobath i Vojty oraz wielu innych znanych metod. Posiadam wieloletnie doświadczenie jako pracownik Kliniki Neurologii, Epileptologii i Rehabilitacji Pediatrycznej w Instytucie „Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu.
Kompleksową rehabilitacją niemowląt i dzieci zajmuję się również we własnej klinice wraz z doświadczonym zespołem w Warszawie - Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka. Tagówek, Białołęka.

Pani Ania opiekuje się już drugim moim dzieckiem. Jej wiedza i umiejętności są naprawdę imponujące. Widać, że kocha dzieci i kocha to co robi. Zajmuje się dziećmi kompleksowo. Zaprasza na kontrolę nawet po pół roku, żeby sprawdzić czy wszystko dalej rozwija się prawidłowo. I zaprasza też z nowonarodzonym dzieckiem na kontrolę. Ćwiczy z dziećmi na zajęciach i pokazuje jak rodzice powinni ćwiczyć w domu. Poza tym ma bardzo dużą wiedzę - o tym co robi, o schorzeniach, o psychice, o zachowaniu, o dzieciach w ogóle. Bardzo dużo tłumaczy, opowiada i wyjaśnia co się dzieje z dzieckiem
i jak pracuje jego organizm. No i poza tym wszystkim jest bardzo ciepłą i otwartą osobą:) Polecam!

Pani Ania jest profesjonalistką z niesamowitym podejściem do maluszków.Trafilismy do Pani Ani z placzaca 3 miesieczna Zuzia bojáca sie wszystkiego I wszystkich .Dzieki niesamowitemu podejsciu I zdiagnozowaniu I dzieki rehabilitacji Zuzia jest TERAZ bardzo wesola dziewczynka I juz nie wiemy jak brzmi placz w jej wykonaniu .Teraz mozemy sie skupic na innym problemie jakim jest asymetria ulozeniowa z ktorego tez juz wychodzimy. Pani ANIA TO sympatyczna, ciepła osoba, widać że bardzo lubi prace z dziećmi i czerpie z tego satysfakcje. Pani Ania - to właściwy człowiek na właściwym miejscu.POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM PANIA ANIE I JESTESMY BARDZO WDZIECZNI ZA SWIETNA OPIEKE NAD NASZA ZUZIA.DZIEKUJEMY I POLECAMY.

Ciocia Ania jest niesamowicie niesamowita. :) Jest profesjonalną rehabilitantką.Z moją Oliwką (5lat,zespół Retta) ćwiczy metodą Vojty od paru miesięcy a już są zdumiewające efekty.Oliwia nigdy wcześniej się nie przekręcała i nie trzymała nawet sama głowy...a teraz?! Nie mogę dać sobie z nią rady w samochodzie i na spacerze...głowa ciągle w górze i tylko by się rozglądała dookoła...Zaczęła też "sama" siedzieć na łóżku,podparta tylko dwoma jaśkami i utrzymuje się na nocniku.Póki co na ok 15-20 sekund,ale to zdumiewające efekty. Jestem mega zadowolona wraz z Ojczymem i całą rodziną z postępów jakie dzięki tej Kobiecie robi moja córeczka i polecam wszystkim rodzicom tą Fizjoterapeutkę!!!!!!!!!

Pani Ania jest bardzo kompetentną osobą. Już po pierwszym dniu rehabilitacji zauważyliśmy postępy u dziecka , co wydawać się mogło niemożliwe a jednak! Pani Ania pracowała z naszym synkiem metodą Vojty - krzyczał niemiłosiernie a mimo to na końcu potrafił się do niej uśmiechnąć. Gdy zauważyliśmy dziwne zachowania dziecka (mocno się napinał) pokierowała nas do dobrego neurologa. Pani Ania nie działa rutynowo, do każdego dziecka podchodzi indywidualnie, bierze pod uwagę wszystkie okoliczności, wyniki badań m.in. eeg i konsultuje się z neurologami i innymi specjalistami. Dla nas super - szkoda tylko, że tak trudno się do niej dostać.

Pani Ania pomogła nam z problemem asymetrii u Córki. Po każdych zajęciach widzieliśmy poprawę. Kilka miesięcy wystarczyło aby całkowicie pozbyć się problemu. Jest to naprawdę świetny specjalista. Polecam z całego serca w przypadku jakichkolwiek zaburzeń rozwoju psychoruchowego u dziecka. Pomogła również mojemu bratankowi, który nie chciał raczkować ani chodzić. Tydzień po wizycie u Pani Ani zaczął sam się przemieszczać. Ćwiczenia, które proponuje Pani Ania dają bardzo szybkie rezultaty. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Pani Ania jest profesjonalistką z niesamowitym podejściem do maluszków, co widać przy pierwszym kontakcie. Do Pani Ani trafiliśmy w pierwszym tygodniu życia Hani, pogrążeni w totalnym chaosie świeżo upieczonych rodziców. Otrzymaliśmy pełen zakres informacji odnośnie pielęgnacji oraz jak rozwiązać problem nieudolnego karmienia co uchroniło nas przed zanikiem laktacji. Po kilka dniach stosowania się do zaleceń Pani Ani, nasze problemy przestały istnieć jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki dzisiaj mamy usystematyzowany tryb życia, oraz potrafimy odczytać zachowanie naszej córki. Techniki zaproponowane sprawdziły się w 100%. Pani Ania to istna czarodziejka ;)

Pani Ania to niezykle profesjonala i życzliwa osoba posiadająca ogromną wiedzę. Jest doskonałą specjalistką, a co za tym idzie bardzo skuteczną. Odkąd trafiliśmy do pani Ani, moja córeczka (chora na MPD) robi ogromne postępy. Jako rehabilitantka jest bardzo konsekwentna, daje z siebie wszystko podczas cwiczeń, daje zalecenia do domu i to sprawia, że Maja jest coraz sprawniejsza. Pani Ania ma wspaniałe podejście do dzieci i widac, że to co robi jest jej pasją i powołaniem. Jeździliśmy do wielu rehabilitantów, ale to panią Anię polecamy w 100%

Pani Ania jest nie tylko wykwalifikowaną i kompetentną rehabitantką, ale również wspaniałą ciepłą osobą, która pomaga odnaleźć nadzieje nawet w najbardziej beznadziejnym przypadku. U córki wykryto zespół chri du chat i rehabilitacja to teraz jedyne lekarstwo, a Pani Ania kompleksowo zajeła się Elą i widać postępy w jej rozwoju. Wizyty u Pani Ani traktuje jak pewnego rodzaju terapię nie tylko córeczki Eli, ale moją własną. Dobre wrażenie jakie wywarła na mnie pierwsza wizyta utrzymane jest na każdej kolejnej. Gorąco polecamy jej fachową pomoc.

Pani Ania ma świetne podejście do dzieci, jak również do rodziców - świetnie tłumaczy co z czego wynika i na co zwracać uwagę; sama skrupulatnie obserwuje każdy szczegół. Widać, że zależy jej na każdym pacjencie. Moja córka z leżącego klocka z obniżonym napięciem stała się raczkującym wulkanem energii, i choć nie obyło się bez płaczu i histerii przy ćwiczeniach, to sama tuliła się i uśmiechała do Pani Ani. Serdecznie polecamy!

Pani Ania to bardzo kompetentna rehabilitantka. Zajmuje się moim synem od 6 miesięcy. Od samego początku wszystko dokładnie tłumaczy, daje realne wskazówki do pracy w domu. W swojej pracy podchodzi indywidualnie do dziecka, dostrzega nawet najmniejszy postęp. Mój synek z uśmiechem zaczyna i kończy zajęcia, które są dostosowane do jego indywidualnego temperamentu i potrzeb. Każdemu dla kogo ważny jest prawidłowy rozwój jego dziecka polecam zajęcia rehabilitacyjne, a zwłaszcza u pani Ani.