Jestem certyfikowanym terapeutą dziecięcym, neurorozwojowych koncepcji NDT/Bobath i Vojty oraz wielu innych znanych metod. Posiadam wieloletnie doświadczenie jako pracownik Kliniki Neurologii, Epileptologii i Rehabilitacji Pediatrycznej w Instytucie „Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu.
Kompleksową rehabilitacją niemowląt i dzieci zajmuję się również we własnej klinice wraz z doświadczonym zespołem w Warszawie - Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka. Tagówek, Białołęka.

Po kilku miesiącach rehabilitacji, która nie dawała efektów, trafiliśmy z córeczką do Pani Ani. Córka miała wtedy 8,5 miesiąca i nie robiła nic oprócz obracania się na brzuch i z powrotem. Już po kilku spotkaniach zaczęła siadać, potem pełzać i po kilku tygodniach zaczęła raczkować i wstawać. Pani Ania dokładnie tłumaczyła ćwiczenia, które mieliśmy wykonywać w domu i przyniosło to efekt. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Pani Ani, że "postawiła" nasze małe wielkie Szczęście na nogi ;) trwało to dwa miesiące. Żałuję, że nie trafiliśmy do niej wcześniej, oszczędziłoby to nam i córeczce stresu. Pani Ani bardzo zależy na małych pacjentach, w razie wątpliwości i problemów można zadzwonić i poradzić się. Polecam z czystym sumieniem.
Mama Kalinki

Pani Ania to rehabilitantka z prawdziwego zdarzenia i przede wszystkim z powołania. Miała pod swoimi skrzydełkami mojego synka (2,9 lat) a teraz również córcie( 9 m-c). U córki nie było wskazań od pediatry do rehabilitacji jednak z własnego doświadczenia po synku pojechałam na konsultacje do Pani Ani i okazało się że jednak tak jak jej starszy brat również wymaga rehabilitacji ze względu na asymetrię. Pani Ania to istny Anioł. Miła, sympatyczna, ciepła osoba, widać że bardzo lubi prace z dziećmi i czerpie z tego satysfakcje, każdego malucha traktuje wyjątkowo a przecież dla nas rodziców jest to bardzo ważne. Bardzo podnosi na duchu a zarazem jest bardzo rzeczowa i konsekwentna w tym co robi. Nie wypuści z gabinetu jeżeli ćwiczenia zadane przez nią do domu nie są wykonywane przez rodzica prawidłowo a to naprawdę jest bardzo ważne. Gorąco polecam możecie śmiało oddać swojego szkraba w jej cudne ręce. Moje dzieciaki ją uwielbiają

Pani Ania jest wspaniałą specjalistką, kocha to co robi i to widac. Moja córka boryka sie z mózgowym porażeniem dziecięcym czterokończynowym. Gdyby nie konsekwencja, determinacja i ogromne dościadczenie Pani magister, osiągnęłaby niewiele. Pani Ania stawia sobie cele do których dąży. Jednym z takich celów było usamodzielnienie Mai. Dla mnie był to krok milowy, a Pani Ani udało sie bardzo szybko sprawic, że córka zaczęła raczkowac. Nie wierzyłam własnym oczom, gdy po powrocie z cwiczeń, Maja usiadła i zaczęła się przemieszczac. Robi to w sposób prawidłowy. Dzięki usamodzielnieniu Maja stała sie radośniejsza, ciekawsza świata i bardziej kontaktowa. Przy okazji raczkowania nauczyła się również siadac i obracac. Podczas cwiczeń metodą Vojty mowa Majeczki, także zaczęła się poprawiac.Jeszcze nikomu nie zawdzięczałam tyle co Pani Ani. Polecam z całego serca

Pani Ania posiada wiedzę zarówno z rehabilitacji metodą Bobatha, jak i Vojty, co jest unikatowe, a bardzo przydatne, bo pozwala dobrać metodę do dziecka, bez konieczności udawania się do dwóch specjalistów osobno. Ważne jest właśnie to, że dobiera metodę do schorzenia dziecka, co oznacza, że nie zawsze stosuję metodę Vojty (która jak wiadomo jest znacznie trudniejsza dla rodziców jak i dziecka), a jedynie wtedy, gdy zachodzi taka konieczność. Ale jeśli już ją stosuje, to możemy mieć pewność, że tak właśnie trzeba. Nasz córka zrobiła ogromne postępy w ciągu 2 miesięcy rehabilitacji metodą Vojty. Było nam ciężko ją stosować. Ale nawet niania naszej córki, która początkowo patrzyła z przerażeniem na ćwiczenia i reakcję dziecka, przekonała się, jak pozytywne daje rezultaty i z przekonaniem dołączyła się do wspólnych ćwiczeń. Zdecydowanie polecam Pani Anią. Naprawdę potrafi pomóc naszym dzieciom.

serdecznie polecam dr Wysocką. Super podejście do pacjenta, ciepła i miła, co szczególnie ważne przy metodzie vojty. W niecały miesiąc uruchomiła moje dziecko, postępy widoczne dosłownie z Dnia na dzień. Bardzo dokładnie pokazuje jak w domu wykonać ćwiczenia. Jeśli ktoś ma obawy i wątpliwości co do metody vojty - z ręką na sercu polecam.

Do Pani Ani mój synek trafił jak miał 10 miesięcy, miał asymetrie i był bardzo wiotki, w tym czasie nie siedział, nie raczkował, jedynie pełzał i to bardzo źle! Pani Ania od razu zaleciła ćwiczenia metodą Vojty i NDT Bobath. Dokładnie, po trzech dniach codziennych ćwiczeń synek zaczął wykonywać pozycje kuczną po ok. 3 tygodniach sam usiadł, a w ciągu 2 miesięcy wykonywał wszystko co każde całkiem zdrowe dziecko w tym wieku czyli siedział, raczkował i chodził przy meblach!. Zdecydowanie polecam Panią Anie jest świetną specjalistką, potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć i nauczyć rodziców jak dokładnie ćwiczyć z dzieckiem. W dodatku Pani Magister jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Polecam z całego serca! Pozdrawiam.

Pani Ania jest bardzo kompetentna. Nie odpuszcza, dopóki dziecka nie wyprowadzi "na prostą". Ma bardzo dobre podejście do dzieci, a rodzicom bardzo dokładnie wszystko tłumaczy i pokazuje, jak wykonywać ćwiczenia w domu. Dzięki metodom stosowanym przez panią Anię (zarówno Vojty, jak i Bobath), dziecko robi bardzo szybko postępy. Bardzo polecam wizyty u pani Ani, chociażby tylko po to, żeby upewnić się, że rozwój dziecka przebiega prawidłowo.

Dziekuje to za mało ! Do Pani Ani trafiliśmy z nasza malutką córeczką. Dzięki profesjonalizmowi i super podejściu do dzieci Nasz Skarb jest coraz sprawniejszy. Przed Nami jeszcze długa droga ale na pewno zostaniemy u Pani Ani i Pani Sylwi która również ćwiczy z Naszym dzieckiem. Dziękujemy

Dziekuje to za mało !

Pani Ania to bardzo kompetentny specjalista, z ogromną wiedzą teoretyczną i praktyczną, jest bardzo zaangażowana w leczenie konkretnego dziecka, podchodzi do każdego bardzo indywidualnie, z uwagą, poświęca mnóstwo czasu, wyraźnie widać, że praca jest jej pasją, jest przesympatyczna, wszystko doskonale wyjaśnia, pracuje przy pomocy najnowszych narzędzi i metod (np. wkładki Igli, które są od niedawna dostępne/stosowane w Polsce). Po kilku zmianach w końcu znalazłam odpowiedniego specjalistę, a zawsze wymagałam jedynie/lub aż zaangażowania w leczenie córki. Wyjątkowa osoba! Bardzo, bardzo polecam!

Fantastyczna fizjoterapeutka, uśmiechnięta ze świetnym podejściem do dzieci i do rodziców. Wspiera, motywuje i mobilizuje do pracy. Pracuje głównie metodą vojty. Fachowo, rzetelnie i zgodnie z aktualną wiedzą odpowiada na pytania, wyjaśnia zasadność, mechanizm i potrzebę ćwiczeń. Wykonuje badanie neurokinezjologiczne wg vojty. Dzięki niej nasz synek rozwija się prawidłowo chociaż miał spore problemy neurologiczne. Gorąco polecam.

Wykonuje badanie neurokinezjologiczne wg vojty.
Gorąco polecam.