Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
Obecnie pracuje jako rezydent w Klinice Ginekologii
i Onkologii Szpitala ...

Obecnie pracuje jako rezydent w Klinice Ginekologii
i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Dodatkowo współpracuje z Centrum Medycznym
"UJASTEK" w Krakowie.
W trakcie codziennej pracy zajmuje się przede wszystkim badaniami oraz profilaktyką schorzeń ginekologicznych, nowoczesnym leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób kobiecych oraz opieką nad kobietą ciężarną.
Bierze czynny udział w licznych konferencjach
i szkoleniach oraz pomaga w ich organizacji, dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje.
Jako lekarz jest osobą otwartą i zawsze pogodną.
Stara się stworzyć w swoim gabinecie przyjazną
atmosferę z poszanowaniem intymności pacjentki oraz
szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Jakkolwiek głupio to nie zabrzmi, miałam pewne opory przed kobietami-ginekologami. Moja pierwsza ginekolog to była starsza, bardzo konserwatywna kobieta i tak mnie zraziła, że długo w ogóle nie chodziłam do ginekologa. Przyjaciółka poleciła mi doktor Anię i to wszystko zmieniło. To młoda lekarka, która jest na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi zdobyczami ginekologii, także tej estetycznej. I dobrze się stało, bo w moim wieku zabieg rewitalizacji narządów okazał się strzałem w dziesiątkę. Okazało się, że miałam atrofię, a na taki problem można zaradzić. Szczerze polecam!

Podczas pierwszej wizyty pani Doktor przeprowadziła ze mna bardzo szczegółowy wywiad. Pamiętam, że byłam pod wrażeniem i na kilka pytań nawet nie znałam odpowiedzi! Potem, gdy zaszłam w ciążę, pani doktor wielokrotnie wykonywała mi usg i szczegółowo analizowała wszystkie wyniki badań. Mój synek ma już 4 miesiące i gdy pomyślę wstecz, to jestem najszczęśliwszą osobą na świecie i to zadowolenie objęło także okres ciąży. Wkład pani doktor był tutaj bardzo duży!

Niedawno przeszłam zabieg labioplastyki, który przeprowadziła dr Anna Nieć w Intima Clinic. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Pani doktor ma świetne podejście do pacjentki, a klinika jest rewelacyjnie wyposażona. Jest bardzo miłą osobą, który cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania, z wielkim zaangażowaniem, oddaniem i profesjonalizmem podchodzi do wykonywanych przez siebie operacji.

Dr Anna Nieć opiekuje się mną odkąd weszłam w okres menopauzy. Przepisała mi HTZ i jestem pod stałym jej monitoringiem. Do tego zrobiłyśmy zabieg laseroterapii – profilaktycznie aby poprawić nawilżenie i odporność mojej śluzówki pochwy i uniknąć nietrzymania moczu, bo jestem po trzech porodach. Bardzo rzeczowa i konkretna lekarka

Pierwsza wizyta u ginekologa trochę mnie stresowała. Uznałam, że na bank musi to być lekarz kobieta i popytałam trochę koleżanek gdzie chodzą. Dwie poleciły mi doktor Anię, więc się wybrałam. I nie żałuję. W ogóle się nie wstydziłam i poruszyłyśmy wszystkie tematy, które były dla mnie ważne. Dziękuję

Wysiłkowe nietrzymanie moczu zaczęło mi doskwierać po tym jak zaczęłam intensywnie ćwiczyć na siłowni. Dużo czasu spędzałam na męczących treningach i nagle zauważyłam, ze moja bielizna jest cała mokra i to nie było pot. Do pani dr Nieć zgłosiłam się, ponieważ jst moim ginekologie, powiedziałam dokładnie co się dzieje i okazało się, że to wysiłkowe nietrzyanie moczu. Czekam teraz na drugi już zabieg, jestem bardzo zadowolna z opieki!

To lekarka jakich mało! Od razu widać, że zależy jej na komforcie i dobrym samopoczuciu pacjentek. Jeśli macie jakiś problem natury ginekologicznej, zapewniam Was, że dr Ania Nieć go rozwiąże. Przyjmuje w klinice, które do wejścia widać, że jest na najwyższym poziomie. Pięknie urządzona i wyposażona. Polecam!

Byłam na cytologii a wyszłam ze skierowaniem na darmowe zabiegi laserowe i HIFU w ramach badań nad wysiłkowym nietrzymaniem moczu. Nie wiedziałam nawet, że tę moją dolegliwość, która jest bardzo uciążliwa mogę leczyć. Pani doktor bardzo mi pomogła za co jej dziękuję

Pani doktor jest bardzo kompetentna i zawsze umie dobrze zdiagnozować mój problem, tym razem borykam się zinfekcjami intymnymi, po wymazie bakteriologicznym już wiadomo pod jakim kątem się leczyć, kuracja trwa już drugi miesiąc i zaczynam czuć poprawę. Niestety pani doktro uczuliła mnie, że tak przewlekła infekcja nie przejdzie od razu. Ale walczymy z nią i jest coraz lepiej

Pani doktor pomogła mi ogromnie z moimi nieregularnymi miesiączkami. Męczyłam się z tym od dwóch ponad lat i nikt nie był w stanie mi powiedzieć, dlaczego tak jest i jakoś pomóc. Bardzo duża wiedza i świetne podejście