lek. med. Anna Horbaczewskalek. med. Anna Horbaczewska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9

lek. med. Anna Horbaczewska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu
Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie,
aktualnie w trakcie studiów doktoranckich, rezydent
w Klinice Położnictwa i Perinatologii SU w Krakowie,
w trakcie specjalizacji z zakresu położnictwa i ginekologii.

Zainteresowania oraz praca zawodowa skupiają się
głównie wokół diagnostyki i leczenia niepłodności
oraz diagnostyki ultrasonograficznej.. Bierze udział
w licznych konferencjach i szkoleniach dotyczących
ultrasonografii...

Do Pani Ani trafiłam z torbielą na jajniku. Gdy zrobiłam badania u pierwszego lepszego lekarza - byłam przerażona wynikiem. Stwierdziłam, że muszę pójść do specjalisty z prawdziwego zdarzenia bo po prostu umierałam ze strachu. Dzisiaj jestem nie tylko zdrowa, ale także urodziłam zdrowe i piękne dziecko.

Moja ciąża była zagrożona. Kilku lekarzy mówiło, że najdłużej doniosę ciążę do 7 miesiąca..Byłam przerażona tą “wróżbą”. Szukałam wciąż kogoś, kto powie co innego, ale kolejka lekarzy, którzy wróżyli tą złą wersję była baaaardzo długa. W każdym razie w końcu się udało :). Trafiłam do Pani Ani i ona jako pierwsza powiedziała “Damy radę do 9!”. I jak powiedziala - tak zrobila. Dalysmy radę :) Dziękuję!

Bardzo, bardzo polecam!:) Badania bezbolesne, w razie kiepskich wyników szybka informacja i wdrożone leczenie, przyjemna atmosfera. Pani doktor zleca wszystkie niezbędne badania i zna się na rzeczy. Po swoich przeżyciach z wieloma lekarzami, nareszcie znalazłam Panią. Teraz już nie muszę po każdej wizycie szukać nowego lekarza tylko chodzę stale do jednej pani doktor co jest dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam:)

Cud nie lekarz! Do Pani Ani przychodzę jak do przyjaciółki :) Bardzo interesuje się tym co u mnie słychać, przywiązuje dużą wagę zarówno do historii związanych bezpośrednio z moim zdrowiem intymnym jak i pożyciem bo oczywiste jest, ze jedno ściśle wiąże się z drugim. Uwielbiam wizyty u tej Pani :) Chodzę do niej do kliniki Intima. Bardzo polecam!

Do niektórych lekarzy po prostu się wraca ;) Do innych przychodzi się raz. Doktor Horbaczewska należy do tych pierwszych :) Chodzę do niej już trzy lata i bardzo polecam.

Gorąco polecam Panią Doktor. Bardzo dokładnie i zrozumiale wytłumaczyła mi co mi dolega i poprowadziła w kwestii leczenie które przyniosło pozytywne skutki:) zawsze uśmiechnięta, emanująca dobra energią. Do dziś jestem pacjentką Pani Ani i nie zamierzam jej zmieniać :)

Polecam serdecznie, wizyta w przyjemnej, niekrępującej atmosferze, nie ma sie czego obawiać. Pani Doktor wszystko wyjaśniła, badanie bezbolesne. Doktor Horbaczewska jest kompetentna i sympatyczna. Słucha pacjenta i szczegółowo odpowiada na pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam gorąco

Pierwsza ciąża przeprowadzona z tą panią, pierwsza w moim życiu, pierwszy sukces za nami 😉. Mała jest piękna i zdrowa, a ja bardzo zadowolona z fachowej opieki. Dziękuję!

Generalnie nie dodaję nigdy opinii dla lekarzy, ale w przypadku Pani Ani postanowilam zrobic pierwszy raz inaczej. Pani Ania zasługuje na mocne 5! :) Bardzo dizękuję za przeprowadzenie ciąży :)

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Jest miła, kompetentna, rzetelna. Z całego serca polecam :)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

lek. med.