lekarz Anita Domisiewiczlekarz Anita Domisiewicz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lekarz Anita Domisiewicz

Psychiatra

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Jestem absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłam w 1997 roku.

Początkowo pracowałam w Przychodnii MSWi A jako ...

Początkowo pracowałam w Przychodnii MSWi A jako lekarz POZ, gdzie rozpoczęłam specjalizację z chorób wewnętrznych. W 2002 roku rozpoczęłam specjalizację z psychiatrii, którą realizowałam w Szpitalu Psychiatrycznym we Wrocławiu.

Od 12 lat kieruję Poradnią Zdrowia Psychicznego w Dzierżoniowie. Jestem również lekarzem Oddziału Dziennego Szpitala Specjalistycznego w Wałbrzychu.

Dodatkowo od ośmiu lat praktykuję prywatnie. W 2016 roku uzyskałam certyfikat terapeuty Otwartego Dialogu po odbyciu odpowiedniego szkolenia.

Uczestniczyłam również w kursie psychoterapii psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego.
Wykształcenie:

1997r. Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu,

2002r. Specjalizacja- Psychiatria- Szpital Psychiatryczny we Wroclawiu; lekarz Oddziału Dziennego Szpitala Specjalistycznego w Wałbrzychu

2016- uzyskanie certyfikatu terapeuty Otwartego Dialogu