Anestezjolog Wrocław

- 139 lekarzy

lekarz Jacek Smereka

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

liczba opinii: 1

+4 więcej

Gabinet
ul. Józefa Chełmońskiego 3a
51-630 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Fantastyczny lekarz - porozmawiał, wysłuchał, uspokoił, bardzo o mnie zadbał i dwukrotnie sprawdził czy wszystko dobrze po zabiegu. Nie mogłam trafić lepiej. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Swojczycka 113A
51-502 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
super jest Die Ärtn . pomogla mi duzo ....Pozdrowienia
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet lekarski

53-507 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo kompetentny lekarz. Miła i sympatyczna osoba. Szczegółowy i profesjonalny wywiad z pacjentem. Trafiona i skuteczna pomoc !!!
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Gabinet
Zachodnia 20/66
53-644 Wrocław

Średnia ocen: 4,8/5
Konkretny człowiek i konkretny lekarz, ma duże doświadczenie i doskonale podejście do małych dzieci. Cierpliwy i uprzejmy, mimo fochów córki wizyty przebiegają spokojnie i dr wszystko dokładnie tłumaczy. Jeden z najlepszych lekarzy, a w ciągu kilku lat "przewinęłyśmy" się u kilkudziesięciu specjalistów. Przy tym człowiek ciepły i z poczuciem humoru, mamy szczęście, że jest naszym lekarzem rodzinnym :)
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Andrzej Juszkiewicz

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

liczba opinii: 1

+1 więcej

Wojewodzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

51-124 Wrocław

Średnia ocen: 4,5/5
Mimo, że jak się okazało, wezwanie karetki było niepotrzebne, doktor przeprowadził wszystkie niezbędne badania, postawił diagnozę i z cierpliwością i uśmiechem odpowiadał na pytania. Pokierował mnie też co powinnam w tym, jak i w podobnym przypadku, zrobić, gdzie pójść, jakie badania wykonać. POLECAM!!
Opinia dodana przez: Marina1

Gabinet Leczenia Bólu i Akupunktury
Wita Stwosza 28 pokój 200
Wrocław

Średnia ocen: 3,3/5
Trafiłam do dr Aleksandry z silnym, trwającym już co najmniej tydzień bólem, całej prawej ręki, szczególnie przedramienia oraz utratą czucia w trzech palcach (zespół cieśni nadgarstka). Poddałam się serii zabiegów akupunktury i bóle zupełnie ustały. Ani przed zabiegami, ani w ich trakcie nie zażywałam żadnych leków przeciwbólowych czy przeciwzapalnych. Od tego czasu minęło ok. 3 m-ce i ból nie wrócił więc mogę uczciwie potwierdzić skuteczność zabiegów akupunktury. Ponadto dr Bokajło ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Marek Mularczyk

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

  (+2 więcej)
liczba opinii: 10

Centrum Leczenia Bólu

Wrocław

Średnia ocen: 2,4/5
Nigdy nie trudziłem się, żeby aktywnie brać udział na jakichkolwiek forach, ale tym razem czuje, że nie mogę pozostać obojętny.
Byłem u Pana Mularczyka kilka dni temu, wiele o nim słyszałem, a że słyszałem też złe opinie byłem przygotowany w jakimś stopniu na jego dziwne zachowanie.
Pan Doctor był bardzo nieprzyjemny w kontakcie od samego początku, a w sumie kantakt z nim był lekko utrudniony do końca wizyty ...
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Leonidas Gakis

Chirurg ogólny, Anestezjolog

liczba opinii: 1

+2 więcej

Gabinet
ulica Wrocławska 13
54-101 Wrocław

Średnia ocen: 2,0/5
Podczas pobytu w Dcchp dzień po operacji napotkała mnie nie miła sytuacja, zostałam źle potraktowana przez Dr Leonidasa Gakisa. Doktor był nie miły, zadrwił ze mnie, po czym tłumaczył się, że to były tylko żarty. Uraził mnie, jego zachowanie było bardzo nie stosowne. Moim zdaniem owy lekarz jest nie uprzejmy i nie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Iwona

Gabinet
Senaforowa 89/4
52-115 Wrocław

Średnia ocen: 1,3/5
Zła diagnoza postawiona na podstawie jednego badania. Lekarz z taki doświadczeniem powinien mieć bardziej profesjonalne podejście do pacjenta. a może to już wypalenie zawodowe?
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Stefczyka 23
Wrocław

Średnia ocen: 1,2/5
Najgorsza wizyta lekarska jaką kiedykolwiek miałem. Dowiedziałem się, że mam straszne nadciśnienie przez "rozwalone nerki" (choć panią nie interesowało to, że biegłem przed wizytą, żeby się nie spóźnić, a przed wyjściem wypiłem kawę), natomiast poleciła mi kupić ciśnieniomierz w jedynym konkretnym sklepie we Wrocławiu. Od tego czasu jestem zupełnie rozstrojony zdrowotnie, non stop mam wrażenie, że coś mi jest choć lekarze mówią, że jest ok. Oczywiście wszystkie opinie "pani doktor" ...
Opinia dodana przez: cukkul

Anestezjolodzy w WrocławiuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat