Anestezjolog Lublin

Dziecięcy Szpital Kliniczny

Lublin

Polecam w 100% tego wspaniałego lekarza! Bardzo fachowy, kompetentny, rzeczowy, miły człowiek. Od pierwszego kontaktu z lekarzem czuć że ma się do czynienia z profesjonalistą który wykonuje swój zawód z powołania :) Pan dr usypiał naszego synka do zabiegu w Szpitalu Wojskowym w Dęblinie. Zrobił wszytko aby dziecku zaoszczędzić stresu i bólu. A nam rodzicom udzielał dokładnych informacji. Po zabiegu co chwila do nas zaglądał i sprawdzał czy wszytko ok ...
Opinia dodana przez: szyszolki

Szpital
Biernackiego 9
20-089 Lublin

Wspaniały lekarz,wspaniały człowiek.Bardzo empatyczny i sympatyczny.
Dokładnie słucha,rozmawia z pacjentem.Nie zbywa,zawsze ma czas dla pacjentów. Przyjmie nawet jesli nie jest się zarejestrowanym.
Wysoka kultura i pełny profesjonalizm.
Gdyby wszyscy lekarze tacy byli-świat służby zdrowia byłby piękniejszy,a ludzie by tak nie cierpieli.
GORĄCO I SERDECZNIE POLECAM.
Opinia dodana przez: Kasia

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Nie znam imienia ale lekarz o nazwisku Nóżka, 28-ego maja ,w zespole pogotowia ,ok. godz. 8-ej rano uratował mi życie.
Szukam Go.
Opinia dodana przez: Jerzy Błażyński

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Wspaniały lekarz, cierpliwy i serdeczny.polecam.
Zycze wszystkim szpitalom,przychodniom,takiego lekarza.Takiego,- czyli kompetentnego,zyczliwego,ludzkiego i z wielkim oddaniem i zainteresowaniem sie pacientem,czlowiekiem.Mlody czlowiek a tyle
serca i dobroci.Oby takich ludzi, lekarzy wiecej.

lekarz Robert Jaskowiak

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Okręgowy Szpital Kolejowy SP ZOZ
Leona Kruczkowskiego 21
20-468 Lublin

Wspaniały Lekarz i Człowiek, konkretny, zdecydowany ale miły, ogromna wiedza i fachowość, świetny specjalista który w tych trudnych chwilach potrafi dać nadzieję i energię a przy tym być szczerym i bardzo kontaktowym specjalistą. Widzi w pacjencie człowieka, interesuje się pacjentem po operacji i stara się mu pomóc. Dziękujemy Panie Doktorze, życzymy sukcesów Panu w dalszym życiu osobistym i zawodowym. Krzysztof/Skrzypaczka
Opinia dodana przez: Krzysztofn

lekarz Tomasz Stępień

Lekarz medycyny ratunkowej, Internista

Mełgiewska 7/9 BL.1/54
20-209 Lublin

Cenie u Pana doktora poswiecany czas i kompetencje. Tłumaczy dokładnie działaniu leków, wyjaśnia jasno i prosto wszystkie niejasnosci i wątpliwości.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Mariusz Mioduski

Wizyty domowe, Anestezjolog

DSK

Lublin

Panie Doktorze bardzo dziękuję za Pana podejście i pełen profesjonalizm zarówno przed zabiegiem,jak i później na sali operacyjnej. Jest Pan wielkim i cudownym człowiekiem o niespotykanym podejściu do pacjenta i jego choroby. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora.
Panie Doktorze dziękuję za operację i czuwanie nade mną podczas zabiegu.

dr n. med. Artur Luty

Wizyty domowe, Pediatra

Lublin

W doktorze Lutym przede wszystkim cenię to że leczy dziecko a nie je truje. Nie przepisuje na odczepnego antybiotyku tylko najpierw stara się pomóc w inny sposób. Widać że posiada sporą wiedzę medyczną. Przychodzimy do niego z synem od 10 lat i nie było jeszcze sytuacji żebym się zawiodła.
Opinia dodana przez: Hanna

Lublin

Człowiek minął się z powołaniem, oby nigdy nie znalazł się w sytuacji takiej jak jego podopieczni. Pracuje 20 lat w zawodzie i o 20 za długo. Nie powinien mieć kontaktu z rodzinami osób chorych !!!

Anestezjolodzy w Lublinie