Anestezjolog Gdańsk

Gdańsk

Pani doktor to naprawdę złota kobieta obyśmy mieli więcej takich lekarzy.

Horeszków 29
80-119 Gdańsk

Wspanialy lekarz .Oby wiecej takich!!! Spokojnie wysluchal moich"opowiesci o chorobach", wyjasnil na czym ma polegac zabieg operacyjny i jakie sa metody znieczulenia.Wzbudzil moje zaufanie.

Gdańsk

PO PROSTU LEKARZ , AZ ŻAL , ZE TAKICH LEKARZY JEST TAK NIEWIELU , CUDOWNA WSPANIAŁA LEKARZ , BĘDĘ JĄ ZAWSZE WSPANIALE WSPOMINAŁ.

Gabinet Lekarski

80-177 Gdańsk

Miałem przyjemność wielokrotnie korzystać z usług dr. Narlocha. Jest wspaniałym, ciepłym i oddanym lekarzem na którego można zawsze liczyć. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Wojtek Kiedrowski

Centrum Medycyny Inwazyjnej ul.Smoluchowskiego 17

Gdańsk

Wspaniały lekarz, uprzejmy, dokładny i zdecydowanie kompetentny. Bardzo mi pomógł w ramach poradni leczenia bólu, serdecznie dziękuję.

Ola P
Opinia dodana przez: Ola

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marcin Kucharski

80-462 Gdańsk

skandal ten człowiek to SIKSA.Trakuje pacjentów jak przedmioty
pozdroweinia Zdzisław
p.s.fajna fotka na fejsie

KOR ACK

Gdańsk

Klasyczny przykład, czego brakuje lekarzowi w kontaktach z pacjentem i rodziną - poszanowania i delikatności. Można się silić na zrozumienie ciężkich warunków pracy na KOR, ale niesmak pozostaje.
Niepokojący wpis na karcie pobytu "włączono durogesic", podczas gdy plaster był naklejony 2 dni przed pobytem na sali obserwacyjnej i żaden nowy się nie pojawił.
Opinia dodana przez: t kijewski

Centrum Medycyny Rodzinnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
ulica Dębinki 7
80-211 Gdańsk

Pani doktor (?) zakładała mężowi wkócie centralne przez 45 minut (normalnie trwa ok.5 min) ..3 nieudane próby, dopiero za 4 razem się udało..rzeźnik a nie lekarz..zadawać tak ogromny ból pacjentowi, który walczy z ciężką chorobą..poprostu nieludzkie!
Opinia dodana przez: Monika

Lek.med.piotr Holewka Anestezjolog

80-835 Gdańsk

Dlaczego nie ma oceny 0? Właśnie taką notę chciałam dać panu Holewce po traumie jaką przeszłam po znieczuleniu podczas cc, kiedy na rzywca musieli ciąć mnie bo dr holewka nie raczył sprawdzić czy jestem znieczulona a nie byłam i czułam każde cięcie skalpelem!!!rozciąganie rany!!!! i zero reakcji anastezjologa Holewki !!!!!!!!! dopiero po interwencji lekarza ginekologa,bo ospały dr. holewka nie wiedział co robić, dostałam narkozę!!!!!!!!!! tak mi przykro!!!!!!!!!!!!!!! cały czas!!!!!!!!!!!! a ...

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Powstańców Warszawskich 1/2