Filtruj terminy

Anestezjolog Białystok

AnestMed Piotr Gałkin Specjalistyczny Anestezjologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica św. Rocha 12 A
15-879 Białystok

Lekarz godny polecenia. Od prawie 3-ech lat mam z Panią Doktor do czynienia w Klinice Bólu w Białymstoku i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuję, nigdy nie pogania, cierpliwie odpowiada na pytania i wyjaśnia szczegółowo wszystkie aspekty związane z moim leczeniem. Tylko dzięki Jej pomocy jestem w stanie w miarę normalnie funkcjonować po wypadku samochodowym.
Opinia dodana przez: Andrzej

Prywatna Klinika Położniczo Ginkologiczna
ul. Parkowa
Białystok

Fantastyczny człowiek. Nic dodać nic ująć. Dziękuję Panu za opiekę, wsparcie i poczucie humoru podczas porodu na parkowej w grudniu 2012 oraz podczas wczesniejszych spotkan w Bocianie :)
Opinia dodana przez: Gabriela

Centrum Profilaktyczne
M. Skłodowskiej-Curie 26
15-278 Białystok

rewelacja, znieczulenie palce lizać. Miły ,uprzejmy, przystojny, tak powinna wygladac ostatnia osoba która sie widzi przed snem.Polecam

DSK

Białystok

W poporządku jako lekarz i zcłowiek. można polecic.
Opinia dodana przez: Ilona Bogucka

Uniwersytecki Szpital Kliniczny

Białystok

Nie mogę ocenić kompetencji medycznych Pani doktor, natomiast pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak straszliwą bezdusznością i brakiem empatii ze strony drugiego człowieka. Kpina i ironia w stosunku do mnie w momencie śmierci mego męża,to zachowanie, którego nigdy nie spodziewałam się ze strony lekarza, nawet takiego, dla którego śmierć jest codziennością. Nie piszę pod wpływem emocji, minęły już dwa miesiące, ale szok i poczucie krzywdy pozostanie.
Maria Popławska

lekarz Dariusz Kożuchowski

Lekarz med. paliatywnej, Anestezjolog

Antoniukowska 12 A/35
15-845 Białystok

Brak słów. Osoba bardzo zimna pozbawiona uczuć. Podopiecznych traktuje przedmiotowo. Rodzinie zamiast pomóc pogrąża w jeszcze większej rozpaczy.

Prywatna Klinika Położniczo-Ginekologiczna
ulica Parkowa 6