lekarz Andrzej Solecki

Traumatolog, Ortopeda

Pełen profesjonalizm, miła i fachowa obsługa. Po rekonstrukcji ACL szybki powrót do pełnej sprawności.

Pełen profesjonalizm, miła i fachowa obsługa.
Po rekonstrukcji ACL szybki powrót do pełnej sprawności.

Dr Andrzej Solecki to prawy człowiek. Wybitny i godny zaufania fachowiec. Opinię tę opieram na osobistym, wieloletnim kontakcie z mistrzostwem chirurgicznym dr n. med. Andrzeja Soleckiego. Z wyrazami wdzięczności i uznania. Pacjent Andrzej Szemraj.

Z wyrazami wdzięczności i uznania.
Pacjent Andrzej Szemraj.

Bardzo kompetentny specjalista. Rzetelnie mnie zbadał i dokładnie wszystko wytłumaczył. Po wizycie u niego mam wreszcie jasność co do swojego stanu. Organizacja pracy w Szpitalu Św.Łukasza zrobiła na mnie duże wrażenie. Polecam!

Bardzo dobry lekarz, dobry diagnosta, wizyta miła i przyjemna, tłumaczy obrazowo w czym problem, szuka najlepszego rozwiązania. Z czystego serca polecam tego lekarza.

Dr Solecki jest niewątpliwie bardzo dobrym specjalistą. Operowałam i rehabilitowałam kolano w jego klinice. W obecnej chwili operowane kolano ma lepszą stabilność niż to drugie :). Leczenie trwało dość długo i przez ten czas poznałam wielu zadowolonych pacjentów pana doktora - nie tylko z okolic Bielska ale również ze Śląska, Krakowa. Jedynym mankamentem jest czas oczekiwania na zabieg, ale to juz niestety problem naszego NFZ-u, a nie kliniki.

Dziękuję za solidną robotę, fachowość, dziękuję za możliwość powrotu do całkowitej sprawności. Wyrazy szacunku i sympatii. Jerzy Pietruczuk

Jerzy Pietruczuk

Miałam artroskopie,rekonstrukcje więzadła krzyżowego w marcu 2011. Wszystko przebiegło pomyślnie.Jestem już po rehabilitacji czuję się super.

Dr Andrzej Solecki, to naprawdę świety lekarz. Podczas pobytu w klinice spotkałam pacjentów, którzy przyjechali z Krakowa, Częstochowy, Warszawy, czy innych miejsc polski, by korzystać z jego fachowej pomocy. Samo to już świadczy o jego kompetencjach, jak i wiele innych rzeczy. Niestety nie mam teraz czasu by się wypowiadac na ten temat.

Lekarz z powołania ta opinia mówi za siebie.

Lekarz z powołania ta opinia mówi za siebie.

Bardzo rzeczowy lekarz. Świetnie zna się na swojej profesji.

Bardzo rzeczowy lekarz. Świetnie zna się na swojej profesji.