lekarz Andrzej Solecki

Traumatolog, Ortopeda

Bardzo porządny człowiek i bardzo kompetentny i uczciwy lekarz. Jestem po 2 rekonstrukcji ACL. Poprzednie kolano też operował dr Solecki i spisuje sie doskonale. Poleciłam już kilku znajomym są pod takim wrażeniem jak ja. Fachowiec.

Pan dr Solecki to wysokiej klasy specjalista. Jestem po rekonstrukcji więzadła oraz naprawie łąkotki wykonanej w klinice św. Łukasza. Operacja wykonana przez dr Andrzeja Soleckiego. Nawet w trakcie operacji można było sobie miło pogawędzić. Naprawdę polecam. LEKARZ Z POWOŁANIA. Takich lekarzy życzę każdemu. Sama klinika również wysokiej jakości - nowa, obszerna z rezonansem.

Bardzo dobry lekarz, miałam u niego rekonstrukcję wiązadeł w kolanie, bardzo dobrze zrobione, równeiż bardzo dobra rehailitacja w tej klinice. Ceny są przyzwoite, za pieniądze, które biorą robią co mogę:) Bardzo szyko wróciłam do względnej sprawności nogi, na nrty już niestety boję się wrócić, ale chodzę po górach, pływam, jeżdże na rowerze itp

Pełen profesjonalizm, miła i fachowa obsługa.Cudowny człowiek z wielkim sercem.

Pełen profesjonalizm, miła i fachowa obsługa.Cudowny człowiek z wielkim sercem.

Pan doktor to cudowny człowiek , genialny specjalista w dodatku zawsze oddany pacjentowi o każdej porze dnia i nocy . Miałem dwie operacje u Pana doktora i życzę każdemu być w rękach takiego świetnego fachowca .Bóg zapłać Panie doktorze .

Wyśmienity lekarz, jedyny (a byłem wcześniej u 4 innych), który mnie naprawdę rzetelnie zbadał i postawił - jak się później okazało - trafną diagnozę, dzięki której uniknąłem rekonstrukcji wiązadła krzyżowego, które okazało się być jedynie naderwane. Gorąco polecam wszystkim.

Doktor kompleksowo podchodzi do problemu,bardzo dokładnie tłumaczy metodę leczenia przez co wzbudza zaufanie. Bardzo konkretny i skuteczny. Polecam znajomym.

Polecam znajomym.

Bardzo dobry fachowiec, po operacji zerwanych wiązadeł krzyżowych przednich bardzo szybko wróciłem do chodzenia o własnych siłach. Po pół roku od operacji mogłem rekreacyjnie uprawiać sport. Po 9 miesiącach noga wróciła do całkowitej sprawności bez żadnych odczuwalnych dolegliwości.

Wspaniały człowiek, super specjalista.Każdemu pomoże.

Wspaniały człowiek, super specjalista.Każdemu pomoże.

z kolanem tylko do DR SOLECKIEGO W KLINICE ŚW ŁUKASZA W BIELSKU-BIAŁEJ POLECAM zadowolony pacjent