lekarz Andrzej Solecki

Traumatolog, Ortopeda

W połowie miesiąca listopada 2010 przeszedłem rekonstrukcję ACL kolana prawego u Pana Dr.n.med. Andrzeja Soleckiego. Pełen profesjonalizm, rzetelność, spokój, opanowanie co dla pacjenta jest najważniejsze. Brak bariery w kontakcie lekarz-pacjent. Opieka oraz obsluga w Klinice Św.Łukasza w Bielsku-Białej na najwyższym poziomie co jest w większości nieosiągalne przez publiczną służbę zdrowia. Wynik operacji bardzo dobry. Kolano stabilne, "pewne" a to dopiero niecałe trzy miesiące po zabiegu. Rewelacyjna rehabilitacja w Klinice. Wszystkim niezdecydowanym polecam rekonstrukcję ACL w Bielskiej Klinice u Pana Soleckiego oraz u jego doskonałych kolegów lekarzy z Kliniki. Wszystkim niezdecydowanym polecam dostępne również w internecie opracowania naukowe o nowoczesnych sposobach leczenia schorzeń ortopedycznych, których autorem jest Dr.n.med. Andrzej Solecki i jego kolega z kliniki Dr.n.med. Bogusław Sadlik. Jeszcze raz najwyższa ocena dla Pana Doktora i całej załogi kliniki. Serdecznie pozdrawiam. Wdzięczny pacjent Artur Kasperek.

Gdyby nie doktor Solecki, straciłbym wiarę w lekarzy. Jedyny kompetentny ortopeda, którego spotkałem. Rekonstruował mi ACL w kolanie już kilka ładnych lat temu, staw spisuje się wyśmienicie. Miałem liczne problemy kolanowe, spotkałem całe garście różnych lekarzy, ale tylko doktor Solecki potrafił dobrze zdiagnozować moje dolegliwości. I nawet nie potrzebował do tego żadnych wyników badań. Pivot shift test, test lachmana, i wszystko jasne. :) Ponadto to bardzo uprzejmy i życzliwy człowiek. Zresztą jego oceny mówią same za siebie. :)

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia, miałam u niego operacje kolana 8 lat temu, kolano od tego czasu jest ok, chodzę po górach, na aerobik a nawet na piesze pielgrzymki powyżej 100 km

Kompetencja i fachowość, jasność w wykonywanych czynnościach i rokowaniach. Cztery miesiące po po operacji kolana gram w tenisa!

Kompetencja i fachowość, jasność w wykonywanych czynnościach i rokowaniach.
Cztery miesiące po po operacji kolana gram w tenisa!

Fachowiec w każdym calu. Kompetentny, fachowiec od kolan, polecam . Bardzo mi pomógł.Dzięki niemu operacja nie była potrzebna.

Dr Andrzej Solecki jest konkretnym i kompetentym lekarzem ( a przy tym bardzo przyjemnym człowiekiem). Na pewno zna się na swojej pracy. Miałam zerwane więzadło krzyżowe przednie w kolanie i dużo przejść w związku z tym z innymi lekarzami. Dr Solecki od razu wszystko zdiagnozował jak trzeba, bez zbędnych badań, które inni wymagali a z których tak na prawdę nic nowego nie wynikało. Przeprowadził u mnie zabieg rekonstrukcji więzadła. Wszystko przebiegło wzorcowo (i zabieg i rehabilitacja) i dziś - po roku od zabiegu- mogę się pochwalić pełną sprawnością stawu kolanowego. ...

Miałam zerwane więzadło krzyżowe przednie w kolanie i dużo przejść w związku z tym z innymi lekarzami. Dr Solecki od razu wszystko zdiagnozował jak trzeba, bez zbędnych badań, które inni wymagali a z których tak na prawdę nic nowego nie wynikało. Przeprowadził u mnie zabieg rekonstrukcji więzadła. Wszystko przebiegło wzorcowo (i zabieg i rehabilitacja) i dziś - po roku od zabiegu- mogę się pochwalić pełną sprawnością stawu kolanowego. Po kontuzji nie ma śladu.

Lekarz na wysokim poziomie i dużej kompetencji.Wzbudza bardzo duże zaufanie w gabinecie jak i na sali operacyjnej poprzez stały kontakt z pacjentem. Cechuje go bardzo duża dokładność w tym co robi.W kontakcie z pacjentem jest bardzo spokojny, opanowany i dokładnie tłumaczy problem pacjenta.Gdy występuje problem to szybko podejmuje decyzje w celu jego rozwiązania. Polecam też jego książkę "Twardy Chirurg". To krótka biografia cechująca jego życiowe ambicje i pasje.Świetny facet i dżentelmen.Pomimo, że nazywany jest chirurgiem twardym to środku dużo się mieści prawdziwego człowieka dlatego gorąco go polecam

W Listopadzie 2010 poddałem się zabiegowi operacji łękotki przyśrodkowej,zabieg wykonał p.Dr.Solecki pełna profeska. Przed zabiegiem zapytałem go jak zamierza naprawić moje kolano- pokazał na monitorze jak wygląda uszkodzenie,co i w jaki sposób go naprawi. _ Zrobił to w taki sposób że o dziwo wszystko zrozumiałem i zaufałem .Jego skromność i sposób bycia mnie ujeła. Operacja się udała z nogą wszystko W porządku.Mineło już trzy miesiące a ja dalej jestem pod wrażeniem tego Super-doktora Pozdrawiam p.Andrzeju i zdrowia zycze.

Przed zabiegiem zapytałem go jak zamierza naprawić moje kolano-
pokazał na monitorze jak wygląda uszkodzenie,co i w jaki sposób go naprawi.
Pozdrawiam p.Andrzeju i zdrowia zycze.

Witam. Na wstępie chcę napisać dlaczego przy pierwszym pytaniu zaznaczyłem "raczej tak". Jestem w pierwszym tygodniu po operacji rekonstrukcji więzadła tylnego i pobocznego kolana. Więc po zakończeniu rehabilitacji napiszę więcej. Dane mi było w ciągu tych 2 lat spotkać paru ortopedów o których krążyły legendy "najlepszy". Jednak dr n med Andrzej Solecki jest przede wszystkim człowiekiem. A nie jak to się niestety zdarza w przypadku wielu kolegów po fachu napuszonym bubkiem, który przyjmuje cię za kare z miną jak by miał nasrane w gaciach. To trzeba zobaczyć, żeby porównywać. Ja już wiem. Polecam

Bardzo konkretny człowiek, przez co czasem ma się problem z nadążeniem za tłumaczeniem choroby i leczenia. Ale w kwestii urazów kolana ciężko o lepszego specjalistę.