lekarz Andrzej Solecki

Traumatolog, Ortopeda

Byliśmy z synem u Pana doktora parę dni temu. W ciągu trzech godziń przeszliśmy obydwoje przez konsultacje, badania, rentgeny, jeden MR oraz rozpoznania i wskazania lekarskie. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wysokiego poziomu całego przedsięwzięcia od strony medycznej jak i organizacyjnej. Bardzo polecamy.

Pan doktor Andrzej Solecki z kliniki św. Łukasza w Bielsku-Białej jest osobą niezwykle życzliwą, przyjazną pacjentowi. Cierpliwie wysłuchuje dolegliwości związanych z chorobą i niezwykle wnikliwie diagnozuje stan pacjenta wzbudzając jego zaufanie. Nigdy nie szczędzi swojego czasu na rozmowę z pacjentem. Wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie w skomplikowanych operacjach oraz dalszym leczeniu. Każda następna wizyta daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i zapewnia efekty leczenia. Polecam każdemu choremu trafić pod opiekę pana doktora Andrzeja Soleckiego. Postawa pana doktora jest zgodna ze słowami wybitnego wychowawcy młodzieży, Janusza Korczaka: "Jestem nie po to, aby mnie ...

Polecam każdemu choremu trafić pod opiekę pana doktora Andrzeja Soleckiego.
"Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali, ale po to, abym działał i kochał. Nie obowiązkiem otoczenia pomagać mnie, to ja mam obowiązek troszczenia się o świat, o człowieka"
Z podziękowaniami za ogromny trud i serce
wdzięczna pacjentka z Częstochowy, Agnieszka Podwyszyńska-Wrona

Świetny specjalista, lekarz z powołania. Już na pierwszej wizycie trafnie zdiagnozował moje schorzenie. Od razu zlecił dodatkowe badania. Bardzo szybko zostałem zoperowany. Kilka dni po operacji odzyskałem sprawność i chodzę bez problemów.

Ze szczerego serca pragnę podziękować panu doktorowi Soleckiemu , za wszystko co dla mnie zrobił. Za tak duże zainteresowanie i przejęcie się stanem mojej nogi. Za to że mogę już lepiej chodzić. Byłam zaskoczona i wprost oczarowana jaką troską i opieką zostałam otoczona i która nadal trwa. Doktor Solecki jest bardzo dobrym człowiekiem, wyśmienitym i wybitnym lekarzem wykonującym swoją pracę z powołania. W dzisiejszym świecie trudno takiego lekarza spotkać, który jest tak oddany pacjentowi. Dziękuję Bogu za dar jakim doktora obdarzył i którym służy pacjentom. Życzę dużo błogosławieństwa Bożego w życiu zawodowym jak i prywatnym dr. Soleckiemu.

Doktor Solecki robił mi rekonstrukcję ACL w zeszłym roku. W czasie przed operacją dokładnie, sprawnie i wnikliwie przeprowadził diagnozę a następnie wyjaśnił mi dokładnie co się stało, i w jaki sopsób trzeba to naprawić. Sam zabieg rekonstrukcji przebiegł w pełni profesjonalnie. Mogłem zapytać o to co widzę na monitorze. Rekonstrukcja ACL oprócz kunsztu lekarskiego wymaga też siły fizycznej, ale dla doktora to też nie problem. Przy każdym kontakcie widać, że jest to człowiek który czuje swój fach. W czasie wizyt kontrolnych doktor doradzał mi w sprawie kolejnych etapów aktywizaji kolana i rehabilitacji. Teraz, kolano jest w pełni funkcjonalne, nie boli, nie puchnie i trzyma mocno. Uprawiam sport, narty - rower. Tylko nie gram już w koszykówkę, ale to uraz psychiczny :)

Podsumowując, nie życzę nikomu urazów, ale jak coś się stanie, warto pojechać do doktora Soleckiego, nawet z drugiego końca Polski.

Lekarz pod każdym względem godny polecenia. Jako JEDYNY chirurg włożył choć trochę trudu by dowiedzieć się co mi jest i jak można mi pomóc. W ciągu roku zoperował mi dwa kolana. Teraz biegam, jeżdżę na rolkach i cieszę się życiem, bez zamartwiania się czy wrócę cało do domu.

Gdyby wszyscy Lekarze mieli taka wiedze, umiejetnosci i podejscie do pacjenta jak dr Solecki, to swiat medycyny zdobylby wkoncu wieksze zaufanie i uznanie wsrod nas-pacjentow. Doktor Solecki operowal moje kolano 3 tygodnie temu. Mialam calkowicie zerwane wiezadlo krzyzowe przednie. Zostalam zakwalifikowana do zabiegu po wnikliwym badaniu fizykalnym(juz na pierwszej wizycie) oraz ocenie obrazu rezonansu. Operacja przebiegla bez powiklan(metoda dwupeczkowa co u kobiet jest pozytywna rzadkoscia :-)) Na trzedzi dzien po zabiegu zostalam wypisana do domu. W tej chwili moje kolanko ma sie bardzo dobrze, dzis rozpoczelam rehabilitacje. Czy pszeszczep sie przyjmie?? mam nadzieje ze tak, ale z tym osadem trzeba jeszcze poczekac. Jestem jednak pewna i wierze w pelen profesjonalizm doktora Soleckiego i Jego przejecie sie dobrem pacjenta. To takze niezwykle sympatyczny Czlowiek, z poczuciem humoru, potrafi sie usmiechac :-)Dziekuje.

Pan Docent to poza bardzo profesjonalnym lekarzem w każdym calu, posiada również ogromną wiedzę, którą się chętnie dzieli. Jest również bardzo sympatycznym i życzliwym człowiekiem. Podczas wizyty dokładnie wszystko tłumaczy i chętnie odpowiada na pytania. Obsługa w szpitalu na najwyższym poziomie zarówno przed w trakcie i po operacji. Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie polecam doktora jako wspaniałego lekarza, chirurga a przede wszystkim człowieka o wielkim sercu.

Cudowny lekarz, jestem tydzień po rekonstrukcji acl , dr Solecki to prawdziwy lekarz z powołania ma ogromne doświadczenie i wielkie serce czuć od niego życzliwość i troskę o pacjenta. Polecam w 100% tego lekarza.

Faktycznie lekarz zna się na rzeczy lecz niestety sporo się zmienił od 2011 roku..bardziej zależy mu na tym żeby wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy od chorego. Powiedział że zabieg może tylko zrobić prywatnie na ok 10 tys zł bo nie ma umowy z funduszem, natomiast pięlegniarki mówiły że szpital posiada normalny kontrakt z narodowym funduszem zdrowia. Ogólnie jak ktoś ma dużo pieniążków to polecam.