dr n. med. Andrzej Kruczek

3,6
3,2
3,2
3,3

Dla mnie doktor jest okay ..nie mowi za wiele - mowi krotko i na temat , tyle ile pacjent wiedziec powinien .Polecam - jezdze na kontrole pewnie i swobodnie...Nadmienie rowniez ze NIGDY nie bylam prywatnie u doktora ..

Dla mnie bardzo dobry specjalista.... Kochani pacjenci spójrzcie czasem na siebie... na swoje zachowanie... ile można wytrzymać "marudzenia" z strony pacjenta. Lekarze też mają ograniczoną cierpliwość... wiec proponuje troszeczkę empatii dla Nich, ponieważ oni się starają nam pomóc.... Pacjentka

Dla mnie bardzo dobry specjalista....

Pacjentka

Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz, uczciwie podchodzący do pacjenta i jego problemów zdrowotnych. Polecam

Zgadzam się z koleżanką, bardzo fajny rzeczowy lekarz... a co do pacjentów ma racje... nie szukajcie winnych tylko po drugiej stronie... spójrzcie czasem na siebie...

W przychodni onkologicznej przyjmuje pacjentki na sztukę mało konkretów , nic nie doradzi . Sprawia wrażenie znudzonego , mało zaangazowanego .

Ten człowiek nie ma za grosz uczuć i empatii. Z pewnością pomylił się z powołaniem. Żeby pracować z ludźmi należy ich szanować! Zresztą szkoda czasu. Radze dobrze omijajcie z daleka tego Pana

Bardzo dobry lekarz konkretnie i bez zbędnych ceremoni polecam innym .Pacjentka

Bardzo dobry lekarz konkretnie i bez zbędnych ceremoni polecam innym .Pacjentka

Wg. mnie bardzo dobry i konkretny lekarz. Godny zaufania.

Wg. mnie bardzo dobry i konkretny lekarz. Godny zaufania.

Sugerował mojej teściowej że lepiej się nią zajmie jeśli przyjdzie do niego prywatnie zasugerował za wizytę ok 200 zł tak to nie ma czasu żeby się nią zająć.

tak to nie ma czasu żeby się nią zająć.

chamski ,bez kasy sie nie leczy, nie masz ,nie warto sie zajmowac chorym ,tylko miejsce zajmuja .nie polecam psa bym sie bala mu powierzyc a nie Bliska Osobe pozdrawiam Pacjetka