Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii ...

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala
Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza
w Krakowie.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
Szczególna uwagę zwraca na proces samokształcenia
oraz ciągłego pogłębiania wiedzy czego wyrazem jest
udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach
potwierdzonych certyfikatami.

Posiadane certyfikaty:
- The Fetal Medicine Foundation w zakresie diagnostyki
prenatalnej ( FMF ID 84566 )
- Certyfikat Mazurskiej Szkoły USG i Ginekologii
- Certyfikat Mazowieckiej Szkoły Ultrasonografii w
zakresie diagnostyki dopplerowskiej w położnictwie oraz
echokardiografii płodowej
- Certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii
i
Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji
Kolposkopii

Znajomość języków obcych:
- angielski

Cierpiałam na nawracające infekcje intymne i potwornie utrudniało mi to życie. Przestałam chodzić na basen, co bardzo mnie bolało i życie seksualne z moim partnerem też mocno oberwało. Koleżanka poleciła mi dr. Andrzeja Kałamackiego i to był strzał w dziesiątkę. Doktor nie przepisał mi kolejnego kosztownego leczenia, ale uświadomił mi, że płyny do higieny intymnej których używam nie pomagają, a wręcz przeciwnie! Odstawiłam je, przyjmowałam różne preparaty do odbudowania flory i w ten naturalny sposób pozbyłam się problemu. Do doktora Kałamackiego chodzę od tej pory regularnie

Poszłam do Pana Doktora z problemem, który wydawał mi się bardziej adekwatny dla psychologa czy seksuologa. Chodziło o brak orgazmu. Pierwotnie to bagatelizowałam, ale w którymś momencie zaczęło mi to bardzo przeszkadzać. Na wizycie u doktora Kałamackiego poruszyłem ten wątek i całe szczęście! Nie przypuszczałam, że są takie zabiegi jak G-shot czy O-shot i że one faktycznie działają! Pan doktor przeprowadził zabieg z ogromnym wyczuciem i wyszło świetnie. Przyznam, że teraz seks nabrał zupełnie dla mnie nowego znaczenia.

Pomoc i porada udzielona mi przez doktora Andrzeja Kałamackiego postawiły mnie z powrotem na nogi. Po dwóch porodach miałam problem z zaakceptowaniem swojego ciała. Szczególnie, ze porody były dość trudne. To właśnie doktor Andrzej Kałamacki powiedział mi o tym, co można zrobić i ze wcale nie muszę “uczyć się z tym żyć”. Zabieg przeprowadził w intima Clinic w sposób delikatny i bezbolesny, zapewniając poczucie komfortu. Szczerze polecam

Doktor Kałamacki to super lekarz! Do tej pory jakoś miałam problem z chodzeniem do ginekologa, który nie jest kobietą, ale przy doktorze mam komfort i nie czuję się źle. Wręcz przeciwnie! Bardzo dokładnie tłumaczył mi wszystko podczas zabiegu, jaki u niego wykonywałam mianowicie obkurczania pochwy po porodzie. Potem mogła zadzwonić do kliniki, zapytać jeśli miałam jakieś wątpliwości. Jest super profesjonalny!

Pan doktor chętnie tłumaczy i nie trzeba z niego wyciągać informacji (a tak zdarzało mi się wielokrotnie u innych specjalistów). Przy okazji jest sympatycznym człowiekiem i zdarza mi się czasem z nim pożartować. Przede wszystkim jest skuteczny. Z wykonanego u doktora zabiegu obkurczania pochwy jestem niezwykle zadowolona i tylko utwierdziłam się w zdaniu, które mam na temat tego lekarza.

Do pana doktroa trafiłam niedawno, został moim ginekologiem- zaufałam mu. Postanowiłam mu się również zwierzyć z powtarzających się u mnie braków orgazmu… Wstydziłam się do tego przyznać, ale jakoś się przełamała. Dr Andrzej Kałamacki dokładnie wypytał, czy problem nie jest przypadkiem natury psychologicznej, ale nie mamy z mężem kryzysu w związku. Po dokładnym wywiadzie i badaniu, okazało się, ze najlepszy będzie dla mnie zabieg O SHOT – efekty niesamowite, skąd bym pomyślała, że medycyna tak poszła do przodu!

Dr Kałamacki to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Przedstawia swoją osobą nowoczesną ginekologię, a nie jakieś tam zabobonne leczenia starej daty. świetnie dobierał mi tabletki antykoncepcyjne i jednocześnie, na których wreszcie czuję się dobrze, bez żadnych mdłości zawrotów głowy itp. Poza tym zrobiliśmy dwa razu zabieg O-shot i jestem zachwycona. Moje życie seksualne nabrało rumieńców.

U tego ginekologa przeszłam obkurczanie pochwy po porodzie. Mam tylko 25 lat i nie myślałam do czego może doprowadzić przeciskanie się dziecka przez kanał rodny. Masakra. Na szczęście trafiłam na Intima Clinic i dr. Kałamackiego. To profesjonalista. Najpierw dokładnie mnie przebadał zrobił USG, potem wykonał zabieg i jeszcze byłam na kontroli. Jest super.

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora. Trafiłam do niego w 9 tyg. z ogromnymi bólami. Pan doktor akurat był na Dyżurze. Gdyby nie jego natychmiastowa reakcja i profesjonalne podejscie najprawdopodobniej by mnie tu nie było. Nie dość że uratował moje życie to jeszcze ocalał jajowód!!! Ponieważ jak sie okazało moja Cięża była ektopowa. Pomimo prowadzenia mojej osoby przez poprzedniego lekarza i trzykrotnym usg oraz objawach(krwawieniach)które powinny zaniepokoić lekarza MOJ PAN DOKTOR - POŻAL SIĘ PANIE BOŻE!!! Nic sobie z tego nie robił i chyba czekał aż się wykończę... W każdym ...

W każdym bądź razie GORĄCO POLECAM PANA DOKTORA!!!! Ja osobiście od tamtego momentu jestem jego stałą pacjentką i na pewno tego nie zmienię. Pozdrawiam

Najlepszy lekarz ginekolog jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Przede wszystkim bardzo rzetelny i dokładny. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa. Zwłaszcza jak potrzeba się bardziej otworzyć i porozmawiać o wstydliwych sprawach jak np. problemy w życiu seksualnym.