Dodaj opinię Umów wizytę

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii ...

Absolwent CMUJ w Krakowie. W trakcie specjalizacji z
ginekologii i położnictwa. Młodszy asystent w Oddziale
Położnictwa i Ginekologii z Onkologią Szpitala
Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza
w Krakowie.

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
Szczególna uwagę zwraca na proces samokształcenia
oraz ciągłego pogłębiania wiedzy czego wyrazem jest
udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach
potwierdzonych certyfikatami.

Posiadane certyfikaty:
- The Fetal Medicine Foundation w zakresie diagnostyki
prenatalnej ( FMF ID 84566 )
- Certyfikat Mazurskiej Szkoły USG i Ginekologii
- Certyfikat Mazowieckiej Szkoły Ultrasonografii w
zakresie diagnostyki dopplerowskiej w położnictwie oraz
echokardiografii płodowej
- Certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii
i
Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji
Kolposkopii

Znajomość języków obcych:
- angielski

Nietrzymanie moczu dręczyło mnie przez kilka lat po ciężkim porodzie. W końcu koleżanka z pracy opowiedziała mi o zabiegu właśnie u doktora Kałamckiego, który później przeprowadził go także u mnie. Bardzo polecam każdej kobiecie, która zderzyła się z tym wstydliwym problemem.

Wielkie brawa dla tego doktora! Mój mąż podziwiał, że jest ktoś to w końcu potrafi ogarnąć jego żonę. Moja pierwsza ciąża to był gigantyczny niekończący się stres, a właśnie doktor Kałamacki potrafił mnie uspokoić, przeprowadzał dokładne badania USG, badał wszystko i przeprowadził nas bez komplikacji do samego końca.

Znaleźć dobrego lekarza wcale nie jest łatwo. Ja przeszłam już przez wielu lekarzy i wciąż no i efekt był taki, że ciągle szukałam następnego. No, ale w końcu trzeba było znaleźć prawdziwego specjalistę. Dlaczego? Bo w końcu zaszłam w ciąże. Tak trafiłam do doktora. Mega dobry specjalista, pierwszy lekarz od dawna, którego trzymam sie juz długi czas. Bardzo polecam.

Do doktora Kałamackiego trafiłam początkowo w ramach standardowych badań. Doktor bardzo dokładnie pilnował terminów i tego, aby wszystko było ok we właśnie tej strefie intymnej. Po jakimś czasie postanowiłam zdecydować się na dziecko, wiedziałam, że moim prowadzącym musi być doktor Kałamacki! Robiłam u niego wszystkie badania prenatalne, a także rodziłam. Wszystko bez zarzutów, bardzo polecam.

Do Doktora Kałamckiego trafiłam z niedrożnością jajników. Wcześniej chodziłam do innego lekarza, który przyjmował mnie na nfz i gdy dowiedziałam się co mi jest wiedziałam, że muszę pójść do lepszego specjalisty. Tak też zrobiłam. Od początku wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Dzisiaj po kłopocie ani śladu, a ja jestem w pierwszym miesiącu ciąży.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog estetyczny Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo