dr hab. n. med. Andrzej Bieniekdr hab. n. med. Andrzej Bieniek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

W 1985 roku uzyskał dyplom lekarski na Akademii Medycznej we Wrocławiu, od tej pory nieprzerwanie pracuje w oddziałach szpitalnych. Dr Andrzej Bieniek od wielu lat zajmuje się leczeniem chirurgicznym i zabiegowym nowotworów i schorzeń nienowotworowych powłok ciała, zniekształceń i ubytków pourazowych, pooparzeniowych i pooperacyjnych oraz wad wrodzonych. Umiejętności zawodowe podnosił podczas pobytów stażowych kursów w wielu liczących się, zagranicznych ośrodkach chirurgii plastycznej i dermatologicznej, między innymi w Hamburgu, we Frankfurcie, Paryżu, Stuttgarcie, Trieście, Kolonii, Dreźnie, Monachium. Dorobek naukowy dr hab. n. med. Andrzeja Bieńka obejmuje kilkadziesiąt artykułów i publikacji z zakresu chirurgii dermatologicznej i plastycznej w renomowanych czasopismach oraz ponad setki prac przedstawianych na kongresach naukowych. Dr Bieniek prowadzi również zajęcia dydaktyczne z zakresu dermatologii zabiegowej i chirurgii plastycznej dla studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Wprowadził również do Polski wiele nowoczesnych metod leczniczych wcześniej nieznanych w kraju.

Jest członkiem wielu towarzystw naukowych, m.in.: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz wielu zagranicznych.

Prowadzi konsultacje w języku polskim, angielskim, francuskim oraz niemieckim.
Prywatnie swój wolny czas poświęca aktywności fizycznej: biegom długodystansowym oraz narciarstwu zjazdowemu.

Znajomość języków obcych:
- angielski,
- francuski,
- niemiecki

W moim przypadku nie było potrzeby tłumaczenia choroby i leczenia (rak złośliwy wargi), stąd średnia ocena tego kryterium. Raka trzeba było się pozbyć w miarę szybko, dokonać przeszczepu z innej części twarzy wyciętej skóry i części wargi. Zrobił to pan doktor tak fachowo, że po tym zabiegu właściwie nie ma śladu. Sam doktor to niesłychanie ciepły, miły człowiek, do tego zna się na swojej robocie, a przede wszystkim nie stresuje dodatkowo i tak już przarażonego pacjenta. Jestem mu wdzięczna za to co zrobił i jak zrobił. I to na NFZ w klinice na Chałubińskiego, nie prywatnie. W powodzi niedouczonych, niekompetentnych, niekomunikatywnych i lekceważących pacjentów lekarzy, ten jest wyjątkowy. Z przyjemnością piszę tę opinię i polecam kontakt z tym lekarzem. Chorujesz dermatologicznie, masz problem, skieruj się do doktora Bieńka!

Jestem bardzo zadowolona z efektu operacji. Pan dr hab. Andrzej Bieniek wraz z całym swoim zespołem stwarza pacjentowi komfort psychiczny a Jego profesjonalizm przekłada się na pełną satysfakcję pacjenta. Osobowość Pana Doktora urzeka i sprawia, że można poczuć się w pełni zaopiekowaną i bezpieczną. Jak dla mnie jest Pan wyjątkowym lekarzem, którego będę do końca swoich dni wspominać z wdzięcznością -Małgorzata K.

Dr. Bieniek to nie tylko lekarz z powołania ale też bardzo dobry i życzliwy człowiek. Od 5 lat borykałam się z chorobą i mam za sobą setki wizyt u różnych lekarzy.Dopiero wizyta u doktora pozwoliła mi uwierzyć że można uwolnić się od choroby. W maju miałam usuwane ropnie gruczołów apokrynowych w pachwinach. Zabieg był wykonany w pełni profesjonalnie przy asyście doskonałego personelu kliniki dr. Bieńka. Obecnie mam nawrót choroby i nie wyobrażam sobie bym miała zaufać komukolwiek innemu niż doktorowi. Z pozdrowieniami wdzięczna łodzianka.

Z pozdrowieniami wdzięczna łodzianka.

Najlepszy lekarz na świecie.Cudowny człowiek.Operował mojego tatę kilka razy zawsze znalazł dla niego czas, Potrafił zrozumieć że przyjeżdża z daleka i operował go od ręki. Gdy przypadkowo spotykali się przed szpitalem zawsze podszedł i się zapytał o zdrowie. Gdy leżał w szpitalu wpadał do niego by sprawdzić jak się czuje pomimo że akurat miał wolny dzień. Gdy wrócił do domu w każdej chwili mógł zadzwonić do niego osobiście gdy miał wątpliwości. (a leczenie było z funduszu nfz) I jako pierwszy lekarz po 20 latach leczeniach u innych lekarzy wykrył u niego przyczynę choroby (niestety nowotwór;( )Z ręką na sercu polecam tego lekarza.

Wspaniały lekarz. Obecnie przyjmuje na Klinikach przy ul. Chłubińskiego oraz w prywatnym gabinecie przy ul. Słowiańskiej 29b, natomiast nigdy nie przyjmował na Pabianickiej i Szybkiej, nie wiem, kto podał te adresy. Na Pabianickiej pracował prof. dr hab. Jan Bieniek, ale już tego nie robi.

P. doktor usunął mojemu mężowi czerniaka (3st.) z nosa. Zabieg przeprowadzony został bardzo profesjonalnie, w spokojnej atmosferze. P. doktor b.cierpliwie, wyczerpująco i uspokajająco wytłumaczył specyfikę choroby i sposób leczenia mocno zestresowanemu pacjentowi, tym samym wzbudzając zaufanie a nawet chęć do walki z chorobą. Profesjonalizm, opanowanie, poszanowanie pacjenta, to tylko niektóre z cech p. doktora, które zaobserwowałam w czasie pobytu mojego męża w Klinice Dermatologii AM Wrocław.

bardzo dobry specjalista. dokadnie wytłumaczył mi na czym ma polegać operacja i co muszę zmienić, aby mój stan zdrowi po operacji sie poprawił. dba o swoich pacjentów i przede wszystkim nie traktuje ich przedmiotowo

Bardzo kompetentny i normalny lekarz.Polecam każdemu.Obsługa w gabinecie też bardzo uprzejma.

Dr.Bieniek to najsympatyczniejszey lekarz z jakim kiedykolwiek sie spotkałam. Wspaniały człowiek i znakomity lekarz. Operował mnie 2 razy, jest specjalista w chirurgii plastycznej w chorobach dermatologicznych, a takich lekarzy w naszym kraju jest niewielu. Życze sobie i wsystkim aby wszscy lekarze tak podchodzili do swojej pracy i pacjentów.

Zdecydowanie polecam! Lekarz, który zna sie na rzeczy i traktuje cie jak czlowieka ktory wymaga pomocy. Niesamowity człowiek.