Alergolog Łódź

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Pediatra, Lekarz sportowy

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i ...

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Polecam p. doktor. W pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Otrzymałam wyczerpującą informacje o chorobie oraz lekach, które mam przyjmować. Więcej takich lekarzy.

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Pani Agnieszka Brzozowska jest lekarzem PROFESJONALISTĄ i na prawdę widać, że to co robi jest jej powołaniem. Pani Agnieszka przeprowadza bardzo dokładny wywiad, wgłębia się w historię choroby, TRAFNIE DIAGNOZUJE i przy tym jest niesamowicie otwarta i po prostu miła (zarówno dla dziecka jak i dla rodziców). Tylko u Pani Agnieszki widziałem aby pediatra rozmawiał z dzieckiem traktując go tak samo poważnie jak rodziców - niesamowite. Nasz Kuba ciągle pokasływał ...

Przychodnia
Złotno 34
94-221 Łódź

Wszystko w porządku, miałem już kilka wizyt u Pani doktor, uprzejma i kompetentna osoba, wyprowadza mnie na prosta po długim czasie gdy bez skutku leczyłem się u innych alergologów.

Tuwima 22/26
90-020 Łódź

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor jest nie tylko kompetentna, ale także uprzejma i cierpliwa. Pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu. Chętnie, rzeczowo i jasno przekazuje informacje. Ma podejście holistyczne. Nie skupia się tylko na dolegliwościach alergicznych, lecz zwraca uwagę na wszystkie zgłaszane przez pacjenta.

Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc I Rehabilitacji w Łodzi
ulica Okólna 181
91-520 Łódź

Jedna wizyta u doktora i moja córka jest zdrowa . Corka niby miala alergie a u doktora okazalo sie ze to jednak nie alergia. Inni lekarze nie potrafili pomoc. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Anna

dr Bożenna Michałowska

Pediatra, Alergolog dziecięcy

im.Kopernika
Gabinet w Zgierzu (RehMed), ul.Tuwima 18, czynny pon-pt w godz.18-19 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
Łódź

Pani doktor leczy mnie z NFZ od kilku lat i zawsze cierpliwie wysłucha. Teraz miałam okazję złożyć Jej prywatną wizytę, bo mój stan gwałtownie i nieprzerwanie się pogarszał. Jako pierwsza z sześciu lekarzy, których odwiedziłam w ogóle, postawiła trafną diagnozę, uratowała przed braniem sterydów i przepisała właściwe leki. Będę Jej zawsze wdzięczna za czas, miłą rozmowę, cierpliwe wysłuchanie i tak kompetentną poradę lekarską.
Opinia dodana przez: Eliza

II Szpital Miejski
ul. Sterlinga
Łódź

POLECAM!!!! Taki lekarz to unikat u skarb!!! Z całego serca życzę wszystkim aby mieli takich lekarzy, jak Pani dr Słowikowska. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z sercem i każdemu chce pomóc!!!Ideał człowieka i profesjonalistka w każdym calu!!!!

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Można pisać opinię, a ja napiszę tak - Pani Doktor - bardzo dziękuję za kompleksowe podejście do moich problemów. Naprawdę po wizytach w gabinecie czuję się dużo lepiej i nie mam problemów oddechowych. Ciszę się, że szybko Pani znalała i zidentyfikowała problem. Gorąco Panią pozdrawiam i dziękuję za podejście
Opinia dodana przez: Łukasz

Pływacka 50
94-127 Łódź

Najlepszy lekarz w Polsce!!! Super podejście do pacjenta, pełen kompetencji zawodowych, przy tym pełen humoru...wymagający ale i delikatny...polecam!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Alergolodzy w Łodzi