Alergolog Kraków

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Medycyna estetyczna, Internista

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Nie jestem skłonna do pisania opinii w internecie, ale w tym przypadku postanowiłam to zrobić. Korzystałam już z usług wielu specjalistów i muszę przyznać że pierwszy raz spotkałam się z takim przyjęciem. Pani dr to wspaniała kobieta jej największą zaletą jest to, że potrafi umiejętnie dobrać zabieg pod potrzeby pacjenta. Poznałam przyczyny mojego "defektu", a to bardzo ważne dla nas "maluczkich" którzy oddajemy się z ręce lekarza. Efekty zabiegu są ...
Opinia dodana przez: Kasiaczek
Alergolog Kraków dr n. med. Donata Ryś

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Dr Ryś prowadzi mnie od wielu lat (astma), jest dobrym lekarzem i dobrym człowiekiem. Polecam.

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

lekarz Urszula Jedynak

Alergolog dziecięcy, Alergolog

ulica Zachodnia 5/7a

Po pierwszej wizycie jestem miło zaskoczona. Pani doktor odpowiada na pytania, sama też mówi co i jak. Po za tym przyjęła nas poza godzinami pracy, chociaż wcale nie musiała.
Naprawdę polecam.

lekarz Adam Pajor

Pulmonolog, Internista

Małopolskie Centrum Krioterapii Wodka, Babraj
Wrocławska 1-3

Dr Adam Pajor to lekarz z sercem, pomagający każdemu kto tej pomocy potrzebuje. Teraz takich lekarzy brak dlatego w Pana wydaniu lekarz to brzmi dumnie.

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Do Pani Doktor chodzę do Unicardia & Unimedica na Krowodrzy - Górce. Zleciła mi odpowiednie testy alergiczne oraz trafnie dobrała leki. Od tego momentu nie mam problemu z alergią, a leki są świetne - nie czuję się po nich senna ani zmęczona. Na wyróżnienie zasługuje też sama Klinika Specjalistyczna Unicardia & Unimedica. Takiego miejsca w Krakowie brakowało! Fachowo i komfortowo! Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
Frycza Modrzewskiego 2

Polecam Panią Doktor. Od sierpnia 2015r. leczę córkę u Pani dr Nowotny za pomocą homeopatii. Moja chorowitka "odkąd poszła do przedszkola" zmagała się z atakami kaszlu prawie 2 lata. Została w tym czasie wykluczona astma, alergia, pasożyty. Pani Doktor trafiła w punkt z diagnozą i ataki kaszlu wyciszyły się do zera. I od sierpnia nie zażywamy antybiotyków ani sterydów. Przesypiamy spokojnie noce. Możemy cokolwiek zaplanować: wyjazd, odwiedziny, uroczystości. Obecnie pracujemy ...
Opinia dodana przez: Paulina

Tadeo
Frankowska

bardzo dobry lekarz, właściwie najlepszy

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Jestem bardzo zadowolona z terapii, którą zaproponowała mi Pani doktor i to wystarczy

dr n. med. Ewa Kopytko

Pulmonolog, Pediatra

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

super lekarkabardzo dobre podejśćie do pacjenta

Alergolodzy w Krakowie