Alergolog Bydgoszcz

lekarz Witold Doroszewski

Transplantolog, Internista

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Świetny Specjalista!!! Pan Doktor posiada wszechstronną wiedzę medyczną, dokładnie objaśnia chorobę i leczenie, ponadto jest bardzo sympatycznym człowiekiem z poczuciem humoru.
Serdecznie polecam! :):):)

Kujawsko Pomorskie Centrum Pulmonologii

Bydgoszcz

Wnikliwy, rozumie i czuje chorego. Często w ferworze dużej ilości chorych jednak poświęca tyle czasu ile potrzeba. Odkrył u mnie astmę i chyba dobrze leczy ponieważ od 2 lat nie używam antybiotyków

lekarz Anna Szaflarska-Popławska

Gastrolog, Pediatra

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy
Marii Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Bardzo wspaniała Pani Profesor, super podejście do pacjenta i jego rodziny. Jednym słowem takich lekarzy jest naprawdę mało. Dziękuję
Opinia dodana przez: Genowefa

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Bardzo sympatyczna Pani doktor dobry specjalista

Prywatny Gabinet Lekarski
Jurasza 5 lok. 17
85-089 Bydgoszcz

Super alergolog, pomogła i nauczyła mnie jak żyć z astmą, choruję już ponad 20 lat i doktor doprowadziła mnie do stanu, gdzie można normalnie funkcjonować, na początku nie mogłam przejść 5 metrów, teraz mogę biegać :) Kasia z Żabna
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Beata Madej

Pediatra, Alergolog dziecięcy

wizyta już od 100

Centrum Medyczne Gizińscy
Leśna 9
85-092 Bydgoszcz

Leczę syna u dr Madej od kilku lat(ok.7, syn na 10 lat). Zanim trafił właśnie do niej bywało różnie,lekarz u którego leczyłam syna miałam wrażenie , że zgadywał co mu może być, a może to... a może to....,w rezultacie kilkakrotnie syn trafiał do szpitala. Antybiotyk za antybiotykiem i duszności kończące się podawaniem tlenu w karetce były bardzo frustrujące i stwarzały ogromny niepokój o zdrowie i życie mojego dziecka. Ktoś polecił ...

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Byłam u wielu specjalistów,problem wypadenie od lat włosów.Inni nie dociekali,nie leczyli przyczyny a kasowali sporo.Pomogła mi tylko pani Beatka ,ceny przystępne podejście do problemu kompleksowe.Botox ,mezoterapia włosów,skóry przeprowadzana skutecznie.Tądzi wyleczony ceny umiarkowane.Poleciłam jej mnóstwo znajomych rodziny i przyjaciół.Wszyscy,ale to naprawdę wszyscy byli zadowoleni z efektów.
Do kogo teraz się udać by nie stracić dużo pieniędzy i widzieć efekty???
Brak mi ukochanej Pani Beatki !!!

Gajowa 63
85-087 Bydgoszcz

Wspaniały i bardzo kompetentny lekarz. Szkoda, że nie leczy dorosłych. Prowadziła dwoje moich dzieci i to dzięki niej, nie pochłaniali antybiotyków. Odpowiednia profilaktyka, działała cuda. Wystarczy słuchać i robić wszystko co zaleca. Pozdrawiam i dziękuję
Opinia dodana przez: Mirela

ulica Łęczycka 13
85-737 Bydgoszcz

Wiele lat temu trafiłem do Pani Doktor z polecenia, do dziś nie żałuję, najbardziej kompetentny lekarz, u którego byłem. Pani Elżbieta - rzeczowa, konkretna, świetnie dopasowała mi leczenie. BARDZO POLECAM, bo w dziedzinach alergologii i dermatologii nie znam lepszego specjalisty!
Opinia dodana przez: Przemysław

dr n. med. Bożena Ludwikowska

Laryngolog dziecięcy, Alergolog dziecięcy

Solskiego 2
Bydgoszcz

Pani doktor z powodu dużej ilości pacjentów,nie poświęca tyle czasu na pacjenta ile byśmy chcieli. Wizyty to zaliczanie kolejnych pacjentów, które odbywają się w pośpiechu,przez co nie ma czasu na szczegółową rozmowę. Wizyty są bardzo drogie w porównaniu z innymi tego typu specjalistami

Alergolodzy w Bydgoszczy