lekarz Aleksander Biały

Chirurg ogólny, Urolog

3,3

Stanowczo odradzam!!! Mąż chodził do tego lekarza z guzkiem w mosznie, a pan doktor kazał to codziennie rozgniatać! Inny lekarz wyciął, zbadał i po kłopocie. Również tato miał do czynienia z tym człowiekiem. Złe wyniki PSA wcale nie skłoniły go do dalszych badań, kazał czekać- tylko na co!!!?? Teraz tato ma złośliwego raka, a lekarze pytają dlaczego tak późno zrobiono biopsję- no właśnie dr. Biały dlaczego!!??

Rewelacyjny lekarz który nie traktuje ludzi z gory.Jedny ktory sie mna przejał i postanowil mnie wyleczyc.

Wspaniały człowiek zawsze w biegu-2-razy mnie oporował:)

Wspaniały człowiek zawsze w biegu-2-razy mnie oporował:)

Stanowczo nie polecam tego doktora ponieważ rok czasu czekałem w kolejce i lekarz potraktował mnie beznadziejnie bo stwierdził że nie posiadam wypisu ze szpitala z przed 5 laty który po prostu mi przepadł... nie zalecił mi żadnych badań . straciłem tylko czas i nerwy konsultacja i porada lekarska niczego nie wniosła