lek. dent. Agnieszka Szparalek. dent. Agnieszka Szpara - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

lek. dent. Agnieszka Szpara

W 2001 roku ukończyłam studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym ówczesnej Akademii Medycznej we Wrocławiu. Urodziłam się i mieszkam we Wrocławiu. Stale podwyższam swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach, które pozwalają mi być na bieżąco z postępami jakie ciągle zachodzą w dziedzinie stomatologii. Dzięki temu mogę zaoferować Państwu najlepsze obecnie rozwiązania dotyczące samego leczenia zębów, a także ich odtwarzania, czyli w dziedzinie protetyki stomatologicznej, która jest moją ulubioną. Mam świadomość,że każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia. Dbam o dobre samopoczucie moich pacjentów i miłą atmosferę w czasie wizyty, a przede wszystkim o ich zadowolenie z fachowo wykonywanej usługi, a co się z tym wiążę o ich uśmiech.

Wykonywane badania:

- leczeniu zachowawczym
- protetyce
- ostrym dyżurze stomatologicznym

Zapraszamy

Przyznam szczerze, stomatologów boję się jak ognia, ale chyba nie jestem jedeyny choć mały człowiek ze mnie nie jest. Miejsce przyjęć jak gabinet, ale ważne, że czyste, schludne i widać że ktoś o to dba. Dzwoniłem o wizytę u Pani Agnieszki dzięki tym opiniom jakie przeczytałem i pod nimi się mogę śmiało podpisać! Leczenie odbyło się bez bólu, Pani Agnieszka uśmiechnięta i przyjemna, opisała co się dzieje, ja z leczenia zadowolony więc wiem gdzie będę już na kontrole i wizyty przyjeżdżał. Pozdrawiam serdecznie

Dla mnie świetna specjalistka ! Ma się poczucie, że trafiasz w odpowiednie ręce. Wytłumaczyła plan leczenia i co się dzieje i dlaczego. Teraz jestem już chwilę po leczeniu i widzę bardzo pozytywne efekty z czego jestem dumna i zadowolona !!! Szukałam lekarza, Pani Agnieszka miała dobre opinie, po telefonie na recepcję dość szybka wizyta, personel miły i pomocny. Pani doktor przyjazna pacjentowi. Poleciłam Panią doktor jednej z moich koleżanek i Wam też polecam dziękując za pomoc i ładny uśmiech.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i na pewno wrócę właśnie do Pani doktor. Wszystko tłumaczy, wizyta przebiega sprawnie i bez żadnego stresu.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor znalazła czas, żeby mnie wysłuchać i rozwiać wszelkie wątpliwości. Profesjonalne podejście do każdego pacjenta!!!

Fachowy lekarz, godny polecenia. Mówi pacjentowi co robi, tłumaczy wykonywane procedury. Ma się poczucie, że trafiło się w dobre ręce.