lekarz Agnieszka Bala

3,6
3,5

Bardzo miła Pani Doktor, profesjonalne podejście, po kilku latach współpracy (ok. 10-12L?) brak powodów do negatywnych opinii. Zawsze rzeczowo, profesjonalnie i miło. Znieczulenie działa wbrew wcześniejszej opinii... Generalnie - polecam :)

Moje leczenie wyglądało następująco. Pani doktor wykonuje leczenie kanałowe, w trakcie dwu wizyt dostaję znieczulenie, ale boli jak diabli. Następnie zostaje założony opatrunek i wyznaczona wizyta. W wyznaczonym dniu dentystka nieobecna i nie odbiera telefonu. Czyżby wzięła urlop? Poi kilku dniach ząb pęka. Telefon dalej milczy. Ląduję w Warszawie na chirurgii stomatologicznej i ząb zostaje usunięty, co trwało pół godziny. Doktor Balę wybrałem po przejrzeniu opinii na tym portalu. Te pierwsze są zaskakujące negatywne, ale następne już superpozytywne. Po „leczeniu” niestety muszę uznać te pozytywy za sfabrykowane (cztery oceny na ...

Doktor Balę wybrałem po przejrzeniu opinii na tym portalu. Te pierwsze są zaskakujące negatywne, ale następne już superpozytywne. Po „leczeniu” niestety muszę uznać te pozytywy za sfabrykowane (cztery oceny na 5!) zapewne przez samą panią doktor. Tak więc nie kierujcie się średnią ocen bo to fikcja.

Jeszcze ze mną nie było najgorzej, bo co sądzić o ocenach ”wszystkie zęby do ponownego leczenia”, „w zębie został fragment narzędzia”?

A tak w ogóle, to w NDM po prostu są fatalni dentyści – i prywatni, i z ubezpieczenia. Teraz jestem w trakcie usuwania chirurgicznego 3 zębów leczonych w NDM.

Polecam. Lecze sie u Pani Agnieszki od 8 lat i nigdy nie było żadnego problemu. Pani stomatolog jest bardzo miła, ma wspaniałe podejście do dzieci.

Super lekarz. Podchodzi do każdego indywidualnie i doradza. Nie zdziera przy tym pieniędzy

Bardzo mila, solidna i profesjonalna Pani Doktor.

Bardzo mila, solidna i profesjonalna Pani Doktor.

Polecam, miła fachowa i nie trzebabyło poprawek, włśnie wróciłam do Pani Doktor po odwiedzinach u innego stomatologa.

Nie polecam, wszystkie robione zęby do poprawki, Pani miła ale nie o to przecież chodzi.

tragedia wszystkie zęby do poprawy w 7ce kawałek narzędzia koszta poprawiania straszne nie polecam !

!